Jak podaje "Super Express", internauci zrobili sobie śmieszny żart z premiera Morawieckiego. Polacy nie zapomnieli o słowach, które wypowiedział niegdyś w restauracji Sowa i Przyjaciele. Nagrania rozmów, które prowadził, wyciekły i nadal pozostają w czeluściach Internetu. Obecny premier powiedział wówczas, że Polacy "mają zapier***ać za miskę ryżu", co nie spodobało się wielu osobom.

Grupa obywateli zdobyła się na zabawny żart i zgłosiła w mapach Google powstanie nowej ulicy w Lublinie. Droga w dzielnicy Czuby pomiędzy ul. Rycerską i ul. Kawaleryjską została nazwana ulicą Miski ryżu Morawieckiego. Co ciekawe, booty map Google nie wychwyciły błędu i zweryfikowały podanie prawidłowo. Screen z widoczną w internecie lublińską ulicą z oryginalną nazwą zrobił furorę.

Mateusz Morawiecki. Źródło: oko.press
Mateusz Morawiecki. Źródło: oko.press
Mateusz Morawiecki. Źródło: oko.press

Żart został już wychwycony i zapewne nie spodoba się ekipie rządzącej. Ulica zniknęła z mapy Lublina, jednak pamiętajmy, że to, co raz pojawiło się w sieci, już nigdy nie ginie. Podobne przypadki miały wcześniej miejsce w innych miejscowościach. W Olkuszu widniała niegdyś ulica Impreatora Kaczafiego, a jeden z kościołów został nazwany Świątynią Imperatora Kaczora.

Myślicie, że premier wyciągnie jakieś konsekwencje od osób, które stoją za tym zabawnym żartem?

Mateusz Morawiecki. Źródło: natemat.pl
Mateusz Morawiecki. Źródło: natemat.pl
Mateusz Morawiecki. Źródło: natemat.pl

To również może Cię zainteresować: Marcin Bosak Mówi Otwarcie O Depresji. Nie Akceptował Sam Siebie

Zobacz także: Sąsiedzi Zdradzili, Jaki Naprawdę Jest Andrzej Duda