Niedawno wielbicieli show-biznesu zelektryzowała wiadomość o rozstaniu Mikołaja Roznerskiego i Adriany Kalskiej. Aktorzy byli parą zarówno w życiu prywatnym, jak i w życiu zawodowym - w serialu "M jak miłość" i na deskach teatru. Po ogłoszeniu rozstania oznajmili jednak, że nadal będą współpracować i życie prywatne nie wpłynie na ich obowiązki zawodowe.

W kuluarach pojawiła się jednak informacja, że Mikołaj Roznerski nie zagra już w jednym z seriali TVP. Czy chodzi więc o "M jak miłość" i zerwanie z Kalską? Fanów Chodakowskiego możemy jednak uspokoić. Chodzi o inną produkcję. Aktor jest na tyle zapracowany, że nie miał czasu, by brać czynny udział w "Na dobre i na złe". Pożegna się z rolą policjanta Piotra Korbana.

Mikołaj Roznerski. Źródło: Youtube tvnpl
Mikołaj Roznerski. Źródło: Youtube tvnpl

W kinie dopiero co premierę miały dwa filmy z jego udziałem. Wystąpił bowiem zarówno w Gierku, jak i 8 rzeczach, których nie wiece o facetach. Lelum.pl

Mamy nadzieję, że Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska nadal będą mogli współpracować, a realizatorzy serialu "M jak miłość" kontynuować wątek tej pary.

Mikołaj Roznerski/ YouTube
Mikołaj Roznerski/ YouTube

To również może Cię zainteresować: Sąsiedzi Zdradzili, Jaki Naprawdę Jest Andrzej Duda

Zobacz także: Witold Paszt Jest Chory. Nagłą Wiadomość Przekazali Producenci "The Voice Senior"