Frontmenka zespołu „Piękni i młodzi” po rozstaniu z 33-letnim Dawidem Narożnym weszła w relację ze starym kumplem ze szkoły podstawowej. 34-letnia Magda Narożna wspólnie z konkubentem Krzysztofem nie stronią od myśli o ślubie i wspólnym potomstwie.

Magda Narożna nie ukrywa swoich planów na życie

Magda Narożna jest wokalistką i liderką grupy disco-polo „Piękni i młodzi”, która popularność zdobyła wskutek udziału w talent-show "Must be the Music".

Formację tą utworzyła Magda Narożna ówczesnym mężem Dawidem Narożnym, a także Danielem Wilczewskim.

Początkowo relacja byłych już małżonków nie była źródłem zbyt wielkiej sensacji. Doczekali się w trakcie trwania małżeństwa córki i właśnie z jej powodu usiłowali zachować się wobec siebie po ludzku, co nie udało się im na długo.

Wiele złego, które wydarzyło się między Magdą, a Dawidem sprawiło, że ich relacja na długo zagościła na łamach tabloidów.

W tej chwili oboje mają już poukładane życie z innymi życiowymi połówkami, a Dawid doczekał się już nawet ślubu i dziecka. Magda Narożna natomiast, kontynuuje szczęśliwą relację z Krzysztofem, który w przeszłości był jej kolegą w szkole podstawowej.

Piosenkarka z „Pięknych i młodych” nie przypuszczała, iż zaraz po rozpadzie jej poprzedniego związku, będzie potrafiła zawierzyć innemu panu, oraz ponownie zaangażować się w związek.

Magda Narożna i Krzysztof Byniak mają nadzieję, że uda im się powiększyć rodzinę. Jak podają media, marzą o dzidziusiu. "Nie mówię nie. Krzysiek bardzo chciałby mieć syna, ja zresztą też. Ja mam córeczkę, Krzysio ma córeczkę. Jeżeli Bóg da, to będzie" - wyjaśniła piosenkarka.

O tym się mówi: Kate Middleton przyjęła na swoje barki obowiązki po szwagrze. Co będzie robić zamiast Harry'ego

Zerknij tutaj: Bulwersująca sytuacja na infolini NFZ. Sieć obiegło nagranie wydarzenia. Co się dokładnie stało