Oblubienicą 20-letniego Xaviera Wiśniewskiego stała się Weronika Fabijańska. W ostatnim czasie młodzieniec opublikował nowe zdjęcia, na których widać jego dziewczynę.

Rodzinna atmosfera z mamą i dziewczyną w kuchni. Marta rzucała w Weronikę jedzeniem?

źródło: Instagram/Marta Wiśniewska

Xavier zaczął coraz intensywniej zapraszać swoją dziewczynę Weronikę do swojego domku. Ostatnim razem, w towarzystwie ukochanej i swojej mamy zaszalał, spędzając jakiś czas w kuchennej aurze.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Xavier Wiśniewski (@wisniv)

Niespodziewanie rozbawiona i rozrywkowa mama rozpoczęła podrzucanie ciasta, by następnie obrzucić nim głowę dziewczyny swego syna!

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Xavier Wiśniewski (@wisniv)

Rozbawienie rodziny i śmiech według tabloidów świadczą o tym, że rzucanie jedzeniem było zainscenizowane. Chłopak udostępnił filmik na Instastories. Gotuj z Mandaryną – opisał filmik.

źródło: Instagram/Xavier Wiśniewski

Czym właściwie zajmuje się i kim jest dziewczyna Xaviera Weronika Fabiańska? Okazuje się, że związana jest z tym, czym pierwotnie zajmowała się i zajmuje ostatecznie do teraz Mandaryna, czyli taniec.

Konkretniej, Weronika jest instruktorką tańca, co z pewnością było dużym plusem w oczach jej ewentualnej, przyszłej teściowej!

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Elżbieta Jaworowicz skorzystała z pomocy męża. Jego dane pojawiły się w najnowszym programie "Sprawy dla reportera"

Zerknij tutaj: Rafał Szatan mierzy się z problemami zdrowotnymi. Konieczna jest operacja. Co dolega mężowi Barbary Kurdej-Szatan

Nie przegap tego: Jacek Borkowski pochwalił się swoją piękną córką. Magda wyrosła na wspaniałą nastolatkę. Do kogo jest podobna