Jak przypomina portal "O2", cztery dni temu Lech Wałęsa poinformował swoich sympatyków o tym, że uległ zakażeniu koronawirusa. Były prezydent ze szczegółami opisał, jakie symptomy towarzyszą infekcji. Teraz na profilu legendy Solidarności pojawiło się nagranie, które zaskoczyło fanów Wałęsy. Poznajcie szczegóły.

Lech Wałęsa zmaga się z koronawirusem

Lech Wałęsa uległ zakażeniu koronawirusem. Niestety infekcja u byłego prezydenta nie przebiega w sposób bezobjawowy. Wystąpiła u niego gorączka, kaszel oraz bóle stawów i mięśni. Jego syn, Jarosław Wałęsa zapwnił w rozmowie z "Super Expressem", że choć faktycznie jego tata nie czuje się najlepiej, to nie jest z nim aż tak źle.

Być może choroba i nienajlepsze samopoczucie sprwiło, że w mediach społecznościowych Lech Wałęsa zamieścił link do katechezy poświęconej zagadnieniu sądu ostatecznego i przygotowania się na ten moment.

Sympatycy i obserwatorzy byłego prezydenta nie kryli zdziwienia zamieszczonym przez niego nagraniem. Wielu z nich nie ukrywało obaw o kondycję byłego prezydenta, choć znaleźli się i tacy, którzy skrytykowali Lecha Wałęsę za publikowanie tego rodzaju nagrań.

"Dlaczego czas masie skończyć i życie,czy to nie sadyzm straszyć tak ludzi i jaki ma być powód" - napisał jeden z internautów. " a to co? gusla i przesady, glupota" - dopytywał inny. Jedna z internautek zaapelowała do wszystkich, aby dali każdemu prawo wierzyć w co chcą i przestali hejtować.

Jak myślicie, co skłoniła Lecha Wałęsę do podzielenia się takim właśnie nagraniem?

To też może cię zainteresować: Takiego spotkanie nie było od dawna. Przy jednym stole mogą zasiąść Donald Tusk, Jarosław Kaczyński i prezydent Andrzej Duda. Czy tak się stanie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jane Seymour niedługo skończy 71. lat. Jak teraz wygląda i jaka jest tajemnica młodości serialowej dr. Queen

O tym się mówi: Limuzyna z ministrem Przemysławem Czarnkiem gnała ulicami. Kierowca miał pędzić 180 kilometrów na godzinę