Obecnie wychodzi na to, iż rozpoznawalność umożliwiła Halince wejście na salony show-biznesu. Świeżo upieczona celebrytka według medialnych doniesień dostała możliwość zostania aktorką.

Halinka jest rozchwytywaną ulubienicą widzów!

Halinka Jaksa w trzecim sezonie "Sanatorium miłości" uzyskała wyróżnienie w postaci tytułu "królowej turnusu". To wielkie uhonorowanie, albowiem nadanie jej tego tytułu współuczestnicy turnusu zademonstrowali, iż jej uczestnictwo okazało się być bezcenne.

Seniorka przyciągnęła także swoim sposobem bycia uwagę mediów. Gościła w studiu "Pytania na śniadanie", jakie wyemitowane przy okazji wyjawienia widzom, jak seniorka zaaranżowała swoje wnętrza, w których mieszka.

Zaproszona również została do innych programów telewizyjnych Telewizji Polskiej, między innymi wystąpiła w kultowej już "Familiadzie" czy programie "Jaka to melodia".

Jak donoszą media, jedna z najukochańszych kuracjuszek widzów programu "Sanatorium miłości", otrzymała wielką szansę sprawdzenia swoich umiejętności aktorskich przed kamerą.

Halinka bowiem pojawiła się odważnie w jednym z teledysków disco polo, co nie jest sztuką prostą. Seniorka zagrała rolę mamy, a wideoklip powstawał w rodzinnych stronach celebrytki.

Była uczestniczka "Sanatorium miłości", swoim debiutem jako aktorki cieszyła się wraz ze swoimi fanami w mediach społecznościowych. Na facebookowym profilu gwiazdy "Sanatorium miłości", pojawił się teledysk zespołu "Krejzole", w którym Halinka wcieliła się w mamusię mającą być ogniwem łączącym małżonków. Seniorka pochwaliła się premierą clipu pisząc - Nadszedł dzień premiery nowego teledysku Krejzole 😊 Jak Wam się podoba?

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Monika Richardson pokazała przerażające zdjęcie. Dzienikarka dzieli się tym, co dzieje się w jej domu. Co się stało

Zerknij tutaj: Jak chronić kapustę pastą do zębów, aby bielinki i gąsienice na zawsze zapomniały o drodze do grządek. Prosty sposób