Krzysztof Jackowski jest niezaprzeczalnie najsłynniejszym polskim jasnowidzem. Zdający sobie sprawę ze swojej popularności prorok chętnie wypowiada się na tematy społeczne i polityczne, ujawniając kolejne wizje.

Tym razem Jackowski postanowił opowiedzieć o ostatnim proroctwie. Podczas transmisji na żywo w serwisie YouTube opowiedział o strasznej historii. Jego słowa mrożą krew w żyłach!

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję

W takcie ostatniej transmisji na YouTube Krzysztof Jackowski między innymi opowiedział swoim fanom o kolejnej mrocznej wizji.

W najnowszej wizji Krzysztof Jackowski zobaczył wielką dezorientację i niezwykle trudny okres dla Polaków. Epidemia osiągnie swoje apogeum i nieźle namiesza. Ponadto czeka nas kolejna zaraza.

Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com

Zaczną być nagłe wzrosty (…) Ta, która nadchodzi spowoduje wielką dezorientację i wielki bałagan w służbie zdrowia

- zdradził jasnowidz Jackowski.

Przepowiednie jasnowidza mrożą krew w żyłach

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego rok 2022 będzie decydującym rokiem jeżeli chodzi o sytuacje na świecie. Rozegra on wszelkie dalsze problemy.

Ponadto jasnowidz czuje, że w tym roku rozpocznie się problem militarny na świecie i dotyczy on strefy wpływów Rosji i Stanów Zjednoczonych.

Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube
Krzysztof Jackowski/ screen YouTube

Krzysztof Jackowski w swojej wizji widz również, że polski rząd zacznie się powoli kruszyć. Czołowi politycy będą mieli dosyć władzy i wielu z nich podda się do dymisji.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN