Jak przypomina portal "O2", Lech Wałęsa jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnie z zamieszczonych przez niego nagrań zaskoczyło jego fanów i wzbudziło w nich niepokój. Film dotyczył bowiem śmierci klinicznej.

Niepokojące nagranie na profilu Lecha Wałęsy

W poniedziałek Lech Wałęsa zamieścił w mediach społecznościowych nagranie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu były prezydent jest bardzo aktywny w social mediach. Tym razem nie było to nagranie z jego przemyśleniami, ale filmik poświęcony zagadnieniu śmierci klinicznej. W komentarzu do zamieszczonego nagrania Wałęsa napisał jedynie słówko "ciekawe".

Autor nagrania stara się odpowiedzieć na pytanie, czym właściwie jest śmierć kliniczna i czego doświadczają osoby, których ona dotknęła. Na tym jednak nie poprzestaje, stara się dowiedzieć, jak wygląda życie tych, który byli po tamtej stronie.

Pod postem zamieszczonym przez Lecha Wałęsę zaroiło się od komentarzy fanów byłego prezydenta. Część z nich podeszła do zamieszczonego nagrania z ciekawością, przyznając, że chętnie zgłębią temat. Nie brakowało jednak komentarzy wskazujących, że to nie jest czas, aby myśleć o śmierci.

Lech Wałęsa/YouTube @DW Polski
Lech Wałęsa/YouTube @DW Polski
Lech Wałęsa/YouTube @DW Polski

Jeden z internautów nie tylko podkreślił, że nie ma co myśleć o śmierci i o tym, co jest po drugiej stronie życia, bo prawdopodobnie nie ma tam nic. Dodał również, że to, co powinno się liczyć, to teraźniejszość i to, co dzieje się "tu i teraz".

Jak myślicie, dlaczego Lech Wałęsa zdecydował się opublikować filmik poświęcony właśnie takiemu zagadnieniu?

To też może cię zainteresować: Wielu emerytów dostało niższe świadczenia. Seniorzy nie kryją rozgoryczenia. Co stoi za niekorzystną zmianą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jacek Kurski nie szczędził gwiazdom sylwestra pieniędzy. Na jakie honoraria mogli liczyć Maryla Rodowicz, Sławomir i Zenek Martyniuk

O tym się mówi: Z życia wzięte. Lekarze ocenili, że wcześniaka nie udało się uratować. Wypisano noworodkowi akt, jednak coś zmieniło sytuację