Tradycyjnie jak co roku, para prezydencka złożyła Polakom życzenia noworoczne. Początek 2022 roku nie był jednak udany dla Andrzeja Dudy i Agaty Kornhauser. Na parę prezydencką wylała się fala hejtu.

Para prezydencka złożyła Polakom życzenia noworoczne

Prezydent Andrzej Duda wygłosił orędzie noworoczne. Głowa państwa oraz pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda opublikowali również życzenia za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Andrzej Duda, Agata Duda / instagram: prezydent_pl
Andrzej Duda, Agata Duda / instagram: prezydent_pl
Andrzej Duda, Agata Duda / instagram: prezydent_pl

W opublikowanym w Telewizji Polskiej orędzi prezydent Andrzej Duda życzył Polakom wyrozumiałości – „byśmy niezależnie od różnic poglądów i spraw, które nas dzielą(…) potrafili ze sobą rozmawiać, podać sobie rękę, uśmiechnąć się do siebie nawzajem”.

Internauci nie kryli oburzenia

Ponadto prezydent Andrzej Duda opublikował na Twitterze zdjęcie z małżonką – Agatą Kornhauser – Dudą. Polityk życzył internautom spełnienia wszystkim marzeń w 2022 roku oraz samych dobrych chwil.

Internauci nie byli jednak zachwyceni życzeniami Andrzeja Dudy. W sieci pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Z pewnością prezydent nie będzie zachwycony, gdy je przeczyta.

"Ja tam sobie marzę np. żeby nigdy więcej nie ujrzeć twojej twarzy w telewizji"; "To jakiś koszmar z ubiegłego roku? Nie lubie horrorów"; "Wstydu nie mają"

- pisali pod postem internauci.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN