Krzysztof Jackowski jest niezaprzeczalnie najsłynniejszym polskim jasnowidzem. Zdający sobie sprawę ze swojej popularności prorok chętnie wypowiada się na tematy społeczne i polityczne, ujawniając kolejne wizje.

Tym razem Krzysztof Jackowski postanowił opowiedzieć o ostatnim proroctwie. Podczas rozmowy z Super Expressem wyznał, jakie są jego przewidywania. Jego słowa mrożą krew w żyłach.

Krzysztof Jackowski przepowiedział przyszłość

Znany jasnowidz ma za sobą wiele udanych proroctw. Mężczyzna przepowiedział pandemię koronawirusa, czy bankructwo potężnych banków. Mało tego, Jackowski przewidział równie ż niepokojące wydarzenia na granicy.

Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com
Krzysztof Jackowski. Źródło: youtube.com

Tym razem Krzysztof Jackowski przepowiedział przyszłość polskich miast. Znany jasnowidz widzi w swoich wizjach trzy części Polski –południowo-wschodnia część Polski, Kraków i obszar wokół niego oraz zachodnia Polska.

Co czeka mieszkańców największych polskich miast?

Krzysztof Jackowski widzi że południowo-wschodnia część naszego kraju będzie opustoszała.

Opustoszałość w pewnym regionie Polski będzie spowodowana czymś, czego się będziemy bali, a to będzie wielkie kłamstwo.

- powiedział Krzysztof Jackowski w rozmowie z Super Expressem.

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Kraków i okolice wokół niego oraz zachodnia część Polski bardzo dobrze kojarzy się jasnowidzowi Krzysztofowi Jackowskiemu. Jego zdaniem zachód naszego kraju będzie „w pełni polski”.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN