Niezwykle ważna informacja dla niemalże wszystkich kierowców właśnie pojawiła się w mediach. Właśnie wprowadzone zostały spore zmiany w kodeksie wykroczeń. Będzie można otrzymać znacznie wyższe mandaty. Kierowcy muszą mieć się na baczności, bo łatwo można się zapomnieć.

Kierowcy muszą mieć się na baczności

Wszyscy kierowcy powinni dobrze zapamiętać tę informację. Od 1 stycznia 2022 roku mandaty będą znacznie wyższe. Teraz za wszelkiego rodzaju wykroczenia będzie trzeba znacznie więcej zapłacić.

Miejmy nadzieję, że wyższe stawki przekonają kierowców do tego, że powinni uważniej i bezpieczniej jeździć. Pewna kobieta przekonała się o nowym taryfikatorze mandatów już w pierwszy dzień.

Od teraz będzie można otrzymać srogi mandat

Warszawianka wyprzedziła pojazd, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Co ciekawe, tym pojazdem był oznakowany radiowóz.

Tego typu manewr jest nie tylko niedozwolony, ale również niezwykle niebezpieczny. Na szczęście pieszemu nic się nie stało.

W życie weszła ważna zmiana dla kierowców

Kobieta jednak musi srogo zapłacić za swój występek. Na oczach policjantów popełniła wykroczenie i otrzymała mandat w wysokości 1500 zł.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN