Jak podaje portal "Super Express", noc sylwestrowa jest jedną z najbardziej wyczekiwanych przez wiele osób. Jest to okazja, żeby spotkać się z innymi, beztrosko się bawić i z nadzieją patrzeć na to, co przyniesie nowy rok. Część z nas spędzi tę wyjątkową noc w towarzystwie najbliższych w domowym zaciszu, inni spotkają się z przyjaciółmi. Wiadomo, jakie plany na ostatnią noc 2021 roku mają politycy.

Sylwestrowe plany polityków

Sylwestrowa noc przed nami. Wielu Polaków ma już plany, jak przywita nowy rok. Nie inaczej jest z politykami. Były prezydent Aleksander Kwaśniewski spędzi ostatnią dzień i noc roku w przepięknej górskiej scenerii, szusując na nartach. Nowy Rok będzie witał w towarzystwie zagranicznych przyjaciół przy dobrej muzyce.

Aleksander Kwaśniewski/ YouTube @Radio Zet
Aleksander Kwaśniewski/ YouTube @Radio Zet
Aleksander Kwaśniewski/YouTube @Radio Zet

Aktywnie Sylwestra nie będzie spędzał Janusz Korwin-Mikke, który z powodu skutków niedawnej kontuzji nie będzie mógł pozwolić sobie ani na tańce, ani na większe szaleństwa. Przypomnijmy, lider Konfederacji przed kilkoma miesiącami na tyle niefortunnie upadł z drabiny, co skończyło się poważnym złamaniem nogi. Konieczne było przeprowadzenie operacji.

Janusz Korwin-Mikke/YouTube @Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke/YouTube @Janusz Korwin-Mikke
Janusz Korwin-Mikke/YouTube @Janusz Korwin-Mikke

"Tańczył nie będę na pewno. Sylwestra planuję spędzić na spokojnie w towarzystwie najbliższej rodziny, czyli oczywiście żony i dzieci" - zdradził "Super Expressowi" Janusz Korwin-Mikke.

W domu sylwestrową noc planują spędzić również Minister Eudkacji i Nauki, Przemysław Czarnek. Szed resortu edukacji przyznał, że wspólnie z żoną przygotowują pyszny posiłek, a potem bawią się i tańczą wspólnie ze swoimi pociechami.

W gronie przyjaciół sylwestrową noc będzie celebrowała Joanna Senyszyn. Polityczka przyznała, że wspólnie z nimi zje kolacje. Przyznała, że bardzo cieszy ją perspektywa porozmawiania z nimi, bo w ciągu roku nie mają niestety ku temu zbyt wielu okazji. Nowy Rok mają przywitać lampką szampana. Bez fajerwerków, żeby nie straszyć zwierząt.

Joanna Senyszyn/YouTube @Super Express
Joanna Senyszyn/YouTube @Super Express
Joanna Senyszyn/YouTube @Super Express

Skromnie Sylwestra spędzi także Krzysztof Śmiszek, który planuje wieczór z najbliższą mu osobą w domu.

A wy, jakie macie plany na Sylwestra?

To też może cię zainteresować: Podsumowanie 2021 roku w pałacu Buckingham. Co się stało w rodzinie królewskiej w tym roku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Smutne wieści na temat Przemka Kossakowskiego. Podróżnik bardzo ciężko przeżył rozstanie

O tym się mówi: Smutne wiadomości dla fanów kina. Odszedł legendarny aktor. Wystąpił w wielu kultowych produkcjach