Jak podaje portal "Pudelek", niebawem minie dwa lata od pamiętnej sprzeczki pomiędzy Magdą Narożną i Dawidem Narożnym, w której brali również udział ich partnerzy. Wydarzenia, o których mowa rozegrały się za kulisami Nocy Sylwestrowej Dwójki. Ówcześni członkowie zespołu Piękni i Młodzi szarpali się, co miało zostać uwiecznione na nagraniach. Oboje postanowili wrócić do tamtego wieczoru.

Pamiętny Sylwester

Przypomnijmy, do ostrej kłótni pomiędzy Magdą Narożną a Dawidem Narożnym doszło w nocy z 31 grudnia 2019 na 1 stycznia 2020 roku w jednym z hoteli w Zakopanym. Na miejsce musiała zostać wezwana policja.

W 2019 roku para zdecydowała się na rozwód. Wcześniej para przekonywała, że ich rozstanie nie będzie miało wpływu na ich działalność sceniczną. Niestety stało się inaczej. Narożny przestał być członkiem Pięknych i Młodych.

Narożni o swojej kłótni

Do wydarzeń z pożegnania 2019 roku wróciła najpierw Magda Narożna, w wywiadzie, jakiego udzieliła portalowi "Pomponik". Narożna stwierdziła, że jej były mąż jest niedojrzały. Zapewniła jednak, że nigdy więcej nie dojdzie do takiej sytuacji, bo to wszystko przeszło już do przeszłości.

Jak to w przypadku tej dwójki bywa, Dawid Narożny także postanowił skomentować całą sprawę. Tuż po świętach piosenkarz postanowił zamieścić w sieci zdjęcia z tamtej pamiętnej sylwestrowej nocy, dodając do nich opis, nawiązujący do słów byłej żony ze wspomnianego wywiadu.

"To może teraz zobaczymy potyczki pewnej niezrównoważonej pani" - napisał, dodając z rozbawieniem, że TVP powinno w tym roku zadbać o solidniejszą ochronę w trakcie nadchodzącego Sylwestra marzeń.

Wpis Dawida Narożnego/Instagram @Dawid Narożny

Wpis Dawida Narożnego/Instagram @Dawid Narożny

Co sądzicie o przepychankach Narożnych?

To też może cię zainteresować: Prezydent Andrzej Duda podjął decyzję w sprawie ustawy medialnej. Jaki los czeka kontrowersyjny projekt

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ujawniono imię najmądrzejszego członka rodziny królewskiej. Kto według Akademii Oksfordzkiej wyprzedził Kate Middleton

O tym się mówi: Mało znana polska mistyczka Kunegunda Siwiec słyszała głos Jezusa. Co jej przekazał Syn Boży