Jak podaje "Super Express", Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pomimo wielu codziennych obowiązków znajdują czas na to, by zadbać o siebie nawzajem i o swoją relację. Rodzice małego Henia i dwoch chłopców z poprzedniego małżeństwa celebrytki wybrali się więc na randkę do włoskiej knajpy. Towarzyszyli im depczący po piętach fotoreporterzy, którzy uchwycili w obiektywie aparatu zakochaną parę.

Dlaczego padł wybór akurat na włoski lokal. Pizza jest ulubionym daniem Małgorzaty. I choć może pochwalić się świetną figurą, często zdarza jej się zjadać ten pyszny przysmak. Potem musi ćwiczyć w pocie czoła, by utrzymać dobry wygląd. No cóż, coś za coś.

Celebrytka w programie "Rozenek cudnie chudnie" pokazała, jak dba o formę po ciąży i jak zrzuca zbędne kilogramy. Była wówczas pod opieką dietetyka, który nie pozwolił jej na żywieniowe grzeszki. Małgorzata mówiła wtedy, że marzy o zjedzeniu pizzy.

Śniła mi się pizza. Jezus, jakie to jest pyszne, jak to pachnie. Nic tak nie smakuje, jak dobre, kaloryczne jedzenie. Małgorzata Rozenek

Jak widać Radosław spełnił marzenie żony i zabrał ją właśnie na pizzę do włoskiej knajpy. Ze zdjęć zrobionych przez paparazzi wynika, że ukochana odwdzięczyła mu się czułymi objęciami. Małżonkowie niemogli się od siebie odkleić. Romantycznie?

To również może Cię zainteresować: Dorota Gawryluk otrzymała prestiżową nagrodę. Wiemy za co

Zobacz także: Kapłani bronią tajemnicy spowiedzi. Czy mają rację