Jak podaje portal "Pomponik", Dorota Gawryluk otrzymała prestiżową nagrodę za wybitne osiągnięcia dziennikarskie - za obiektywność i profesjonalizm, który możemy podziwiać od wielu lat za pośrednictwem współpracującej z nią stacji Polsat. Prezenterka nie tylko została prowadzącą Wydarzeń, ale również pełni funkcję szefowej kanału Polsat News oraz Dyrektora Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat. Dba o rozwój kanałów Grupy Polsat Plus i zainicjowała powstanie kanału informacyjnego Wydarzenia24.

Dorota Gawryluk była doceniana już wielokrotnie, o czym świadczyć może fakt, że cztery razy nominowano jąd o Telekamery. Zdobyła nagrodę Ostrego Pióra BCC za propagowanie wiedzy ekonomicznej. W 1999 roku według miesięcznika Press została uznana za odkrycie dziennikarskie.

Teraz Dorota Gawryluk otrzymała nagrodę "Magazynu VIP", którą mogą dostać dziennikarze, aktorzy lub muzycy wyróżniający się profesjinalizmem i konsekwencją działania. Statuetkę odebrała podczas gali wręczenia nagród 15 października w hotelu Sheraton w Warszawie.

Mamy nadzieję, że efekty rzetelnej pracy Doroty Gawryluk będziemy podziwiać jeszcze przez wiele lat.

To również może Cię zainteresować: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor pierwszy raz tak szczerze o swojej relacji. Zdradzili, kto inicjuje zbliżenia

Zobacz także: Kapłani bronią tajemnicy spowiedzi. Czy mają rację