Magdalena Adamowicz musiała pogodzić się z nagłą śmiercią męża, Pawła Adamowicza. Przypomnijmy – prezydent Gdańska zmarł dwa lata temu, zamach przeprowadzono 13 stycznia 2019 roku.

Kolejna starta Magdalena Adamowicz

Nic nie zapowiadało tak tragicznego odejścia włodarza miasta. Niestety, podczas Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy doszło do zamachu. Mimo wszelkich starań medyków Pawła Adamowicza nie udało się uratować.

Paweł i Magdalena Adamowiczowie byli małżeństwem od 29 maja 1999 roku. Tworzyli zgrany i szczęśliwy duet. Choć wdowa po mężczyźnie pogodziła się z losem, nigdy nie zapomni o swoim mężu.

Paweł Adamowicz. Źródło: youtube.com
Paweł Adamowicz. Źródło: youtube.com
Paweł Adamowicz. Źródło: youtube.com

W rozmowie z dziennikarzami kobieta zdradziła, co zrobiła z obrączką. Odpowiedź okazała się poruszająca – mówiła, że w dalszym ciągu czuje się żoną, dlatego własną obrączkę nosi na palcu, zaś tę, która należała do Pawła Adamowicza – na złotym łańcuszku, który zawsze ma na szyi.

Bliska jej sercu osoba odeszła do wieczności

Od śmierci Pawła Adamowicza minęły już dwa lata. Teraz żona zmarłego prezydenta Gdańska musi pogodzić się z kolejną stratą.

W nocy odszedł tata Pawła Adamowicza, Ryszard. Magdalena opublikowała wzruszający wpis na Twitterze, w którym pożegnała teścia.

Bardzo się z Pawłem kochali, więc w tym smutnym dniu jest światełko – są już razem

- napisała Magdalena Adamowicz we wzruszającym poście.

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN