Jak podaje portal "O2", para prezydencka spędzała wakacyjny urlop nad morzem. Zarówno prezydent Andrzej Duda, jak i jego żona korzystali z urków nadmorskich plaż. Nie da się ukryć, że wypoczynek przysłużył się pierwszej damie, której najnowsze zdjęcia zachwycają.

Długi urlop pary prezydenckiej

Prezydent Andrzej Duda wspólnie z żoną spędził długi urlop w nadmorskim ośrodku prezydenckim znajdującym się na półwyspie helskim. Para prezydencka miała do swojej dyspozycji między innymi: prywatny basen, kort tenisowy, przystań i plażę. Po najnowszych zdjęciach pierwszej damy widać, że Agata Kornhauser-Duda korzystała z kąpieli słonecznych.

Para prezydencka wróciła już do pełnienia swoich obowiązków. Na początku tygodnia Agata Kornhauser-Duda spotkała się w Pałacu Prezydenckim z podopiecznymi fundacji "Rodzinny Gdańsk" oraz ich wychowawcami. Pierwsza dama przykuwała uwagę wyjątkową opalenizną oraz wybraną na tę okazję kreacją.

Agata Kornhauser-Duda postawiła na prostą i klasyczną granatową sukienkę z paskiem w talii, do której dobrała marnarkę w jasnym kolorze. Całość uzupełniały klasyczne szpilki w ciemnym odcieniu.

W trakcie spotkania poruszano różne tematy. Z wychowawcami pierwsza dama rozmawiała o tym, jak wygląda ich codzienna praca w placówce, a także o tym, jak w ich przypadku przebiegała nauka zdalna. Podopieczni fundacji z kolei zdradzili Agacie Kornhauser-Dudzie o swoich planach i marzeniach, a także o tym, jakie mają hobby i zainteresowania. Nie zabrakło też uścisków, co możecie zobaczyć na zdjęciu poniżej.

Jak podoba się wam wypoczęta i opalona Agata Kornhauser-Duda?

To też może cię zainteresować: Martyna Wojciechowska definitywnie zamknęła ważny rozdział w życiu. Ten krok wymownie o tym świadczy. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Starsza kobieta poprosiła Radosława Majdana o pomoc finansową. Jak zachował się były piłkarz? Zdjęcia są jednoznaczne

O tym się mówi w Polsce: Pogoda nie będzie nas rozpieszczać. IMGW ostrzega przed możliwymi burzami i opadami śniegu

O tym się mówi na świecie: Niepokojące doniesienia o poważnym pożarze. Wprowadzono stan wyjątkowy. Czy dojdzie do niebezpiecznego skażenia