Jak podaje portal "Super Express", Jarosław Kaczyński przebywa obecnie na urlopie. Prezes Prawa i Sprawiedliwości odwiedził grób Lecha i Marii Kaczyńskich na Wawelu, a potem udał się na Pomorze. Kuzyn szefa PiS skierował do niego ważny apel. Czego dotyczył?

Jarosław Kaczyński wypoczywa na wakacjach

Po burzliwych obradach sejmu w połowie sierpnia, prezes Jarosław Kaczyński udał się na wakacyjny wypoczynek. Spędził trochę czasu w Borach Tucholskich, skąd udał się do Krakowa, gdzie w odwiedził grób swojego brata i bratowej spoczywających na Wawelu. Teraz, jak zdradził kuzyn prezesa Kaczyńskiego, polityk kontynuuje urlop w północnej części kraju.

Jarosław Kaczyński / YouTube: TVP Info
Jarosław Kaczyński / YouTube: TVP Info
Jarosław Kaczyński/ YouTube @ TVP Info

Jan Maria Tomaszewski w rozmowie z "Super Expressem" potwierdził, że urlop Jarosława Kaczyńskiego potrwa do końca sierpnia. Tomaszewski stwierdził, że jego kuzynowi przyda się odpoczynek od polityki, którą zajmuje się cały czas. "Jarku, odpocznij i nie troszcz się na urlopie polityką" - zaapelował do prezesa PiS.

Jarosław Kaczyński/screen YouTube @Telewizja Republika
Jarosław Kaczyński/screen YouTube @Telewizja Republika
Jarosław Kaczyński/YouTube @Telewizja Republika

Nie będzie to z pewnością łatwe, zważywszy na to, że lider Nowoczesnej Adam Szłapka złożył w prokuraturze doniesienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez Jarosława Kaczyńskiego. Jak informuje portal "Bankier", zdaniem Szłapki Jarosław Kaczyński powinien odpowiedzieć za "sprawstwo kierownicze przestępstwa popełnionego przez marszałek Witek". Mowa o reasumpcji głosowania zarządzonej przez Elżbietę Witek w czasie posiedzenia odbywającego się w 11 sierpnia.

Myślicie, że Jarosław Kaczyński posłucha apelu swojego kuzyna?

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz będzie kontynuować sądową batalię z byłym mężem? „Mojej winy nie było żadnej”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Danuta Holecka spróbuje swoich sił w zupełnie nowym formacie. Czy dziennikarka przyjmie zaskakującą propozycję? Mieszane uczucia widzów

O tym się mówi w Polsce: Lekarze z trzech oddziałów ratunkowych usłyszeli zarzuty. Wszystko po odejściu 63-letniego mężczyzny. Co grozi medykom

O tym się mówi na świecie: Rodząca 14-latka pilnie potrzebowała pomocy medycznej. Nie wpuszczono jej do szpitala, nie udało się jej uratować. Co się stało