Ostatnie tygodnie nie są najłatwiejszym czasem dla Pawła Kukiza. Polityk partii Kukiz’15 został skrytykowany po tym, jak zagłosował na posiedzeniu Sejmu w sprawie ustawy „Lex TVN”. Były muzyk w końcu postanowił odpowiedzieć na hejt.

Paweł Kukiz w końcu zabrał głos w sprawie hejtu

W ostatnich dniach Paweł Kukiz nie znika z pierwszych stron gazet i portali. Polityk poparł ustawę „Lex TVN” przez co spadła na niego i dwóch innych posłów jego ugrupowania ogromna fala krytyki.

Wiele osób zarzucało mu, że się „sprzedał” i zagłosował tak tylko po to, by otrzymać atrakcyjne stanowisko w sejmie. Były muzyk w końcu odniósł się do tych słów.

Paweł Kukiz. Źródło: youtube.com
Paweł Kukiz. Źródło: youtube.com
Paweł Kukiz. Źródło: youtube.com

To nieprawdopodobne, jak znany polityk zareagował na negatywne komentarze

Minęło już kilka dni od głosowania nad ustawą „Lex TVN”. Nie milkną jednak echa decyzji Pawła Kukiza. Mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych post, w którym zdradził, co było prawdziwym powodem jego decyzji.

Polityk na początku zaznaczył, że nie zrobił tego po to, by otrzymać w zamian atrakcyjną posadę, czy w innych celach materialnych. Ponadto dodał, że się „nie sprzedał” w trakcie głosowania nad ustawą „Lex TVN”, a kilka miesięcy wcześniej.

Owszem, sprzedałem się (…) I nie za pieniądze tylko za ustawy, które będą służyć

ZOBACZ, O CZYM JESZCZE PISALIŚMY W OSTATNICH DNIACH NA PORTALU „ZYCIE.NEWS”: NIETYPOWA WIADOMOŚĆ OD KLIENTKI WYWOŁAŁA SPORE PORUSZENIE U KELNERKI. POST W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH ZEBRAŁ JUŻ KILKASET TYSIĘCY POLUBIEŃ

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ZYCIE.NEWS”: REAKCJA ANTKA KRÓLIKOWSKIEGO PODCZAS SKŁADANIA PRZYSIĘGI MAŁŻEŃSKIEJ WZBUDZIŁA ZASTANOWIENIE FANÓW. WIELE WSKAZUJE, ŻE JOANNA OPOZDA JEST W CIĄŻY

Z ŻYCIA ZNANYCH LUDZI INFORMOWALIŚMY NA PORTALU „ZYCIE.NEWS O: MEGHAN MARKLE PONOWNIE USŁYSZAŁA WIELE PRZYKRYCH SŁÓW OD SWOJEGO OJCA! CO POWIEDZIAŁ? THOMAS MARKLE NIE OSZCZĘDZIŁ CÓRKI NAWET W DNIU JEJ 40. URODZIN