Jak podaje portal "Lelum", już niebawem sympatyków Radia Maryja czeka wyjątkowe wydarzenie. Mowa o wrześniowym 13. "Dziękczynieniu w Rodzinie". Dla rzeszy wiernych słuchaczy ojciec Tadeusz Rydzyk przygotował wyjątkowe atrakcje, zarówno te duchowe, jak i nieco bardziej przyziemne. Sympatycy rozgłośni toruńskiego redemptorysty będą mieli okazję posłuchać jednego z najbardziej znanych zespołów disco polo.

Zjazd sympatyków Radia Maryja

13. "Dziękczynienie w Rodzinie" odbędzie się już niebawem, bo w sobotę 4 września. Świętowanie rozpocznie się o godzinie 11:00 nabożeństwem z okazji pierwszej soboty miesiąca. Bezpośrednio po nim ks. bp Wiesław Śmigiel będzie przewodniczył mszy świętej. Później, około godziny 17 będzie miała miejsce procesja, w trakcie której uczestnicy odmówią różaniec.

Ojciec Tadeusz Rydzyk/Youtube @shhhz
Ojciec Tadeusz Rydzyk/Youtube @shhhz
Ojciec Tadeusza Rydzyka/YouTube @shhhz

Po Eucharystii sympatycy toruńskiej rozgłośni będą mogli posłuchać muzyki. Na scenie zlokalizowanej w amfiteatrze wystąpi m.in. Bogdan Trojanek, Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, a także znany i lubiany przez wielu disco polowy zespół Bayer Full.

To nie koniec atrakcji, jakie przygotowano dla uczestników 13. "Dziękczynienia w Rodzinie". Stoiska gastronomiczne ze zdrową i ekologiczną żywnością, kawiarnia umilą czas między występami. Będzie można również skorzystać z bezpłatnych porad onkologicznych, diabetologicznych, kardiologicznych i ortopedycznych - jedyny warunek to posiadanie przy sobie dowodu osobistego. Dla najmłodszych przewidziano "miasteczko nauki i zabaw".

Ojciec Tadeusz Rydzyk/ YouTube:  Radio Maryja
Ojciec Tadeusz Rydzyk/ YouTube: Radio Maryja
Ojciec Tadeusz Rydzyk/YouTube @Radio Maryja

Dokładny plan obchodów znajdziecie tutaj.

Co sądzicie o przygotowanych atrakcjach?

To też może cię zainteresować: Dodatki do świadczeń pomagają niejednemu emerytowi czy renciście. Ile można dostać pieniędzy i co trzeba zrobić w tym kierunku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Reakcja Antka Królikowskiego podczas składania przysięgi małżeńskiej wzbudziła zastanowienie fanów. Wiele wskazuje, że Joanna Opozda jest w ciąży

O tym się mówi: Niezwykłe nagranie z papieżem Franciszkiem stało się hitem. Czy doszło do cudu