Jak podaje portal Jastrząb Post, w poniedziałkowy wieczór w stacji TVN miała miejsce dość nietypowa sytuacja. Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie, jednak nie zabrakło nerw!

Co się wydarzyło?

Stacja TVN od wielu lat przyciąga przed ekrany telewizorów tysiące widzów w całym kraju. Wczoraj, podczas emisji jednego z najpopularniejszych programów – „Szkło kontaktowe”, który obecny jest na antenie stacji nieprzerwanie od 2005 roku, doszło do dość nietypowej sytuacji!

Wczorajsze „Szkło kontaktowe” prowadził Michał Kempa oraz Tomasz Sianecki. Nagle, około godziny 22:40 widzowie stacji TVN24 usłyszeli alarm pożarowy. Na szczęście za chwilę alarm został przerwany, a dodatkowo podano komunikat, że zagrożenie minęło. Niestety zaledwie po kilku minutach pojawił się kolejny alarm pożarowy i tym razem prowadzący program zaprosił widzów na przerwę!

A jednak to nie ćwiczenia!

Niestety, wczoraj nie dokończono już programu „Szkło kontaktowe”, a także na antenie nie wyemitowany magazynu „Dzień po dniu”, a zamiast jego widzowie mogli oglądać powtórkę „Faktów po Faktach”. Jak się bowiem okazuje, wszyscy pracownicy musieli opuścić budynek stacji, bowiem alarm pożarowy nie był pomyłką.

Co więcej, całe wydarzenie relacjonował Michał Kempa na swoim Instagramie. Jak zaznaczył prowadzący „Szkło kontaktowe”, alarm nie oznaczał ćwiczeń i faktycznie wszyscy opuścili studio.

- A tak na serio: żyjemy, alarm był prawdziwy i to nie były ćwiczenia. Póki co nic się nie pali i nic nie wybucha. Nie damy się tak łatwo.”Mieli nas zamknąć, a nie wysadzić…” – napisał na swoim profilu Michał Kempa, jednak InstaStories zniknęło już z konta prowadzącego.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: MĘŻCZYZNA NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEGO ZNALEZISKA W WYNAJMOWANYM MIESZKANIU! CO TAKIEGO ODKRYŁ W PODŁODZE