Jak przypomina portal "Jastrząb Post", prezydent Andrzej Duda wspólnie z żoną przebywa obecnie na wakacyjnym urlopie. W wolnych chwilach głowa państwa korzysta z uroków prezydenckiej willi i śledzi media społecznościowe. Dowodem na to jest reakcja na wpis zamieszczony przez Roksanę Węgiel na Instagramie.

Andrzej Duda na wakacjach

Prezydent Andrzej Duda wygrał zeszłoroczne wybory prezydenckie i po raz drugi sprawuje urząd. Przez cały czas mógł liczyć na wsparcie żony, Agaty Kornhauser-Dudy z którą jest już od 27 lat. Teraz para prezydencka spędza wakacyjny urlop. W nadmorskiej willi prezydenckiej nie mogą narzekać na brak wygód i zajęć.

Do swojej dyspozycji prezydent Andrzej Duda ma między innymi kryty basen z jacuzzi, kort tenisowy, saunę, a także prywatną plażę, z której prezydent i jego żona chętnie korzystają. Paparazzi przyłapali prezydenta z żoną podczas jednego ze spacerów brzegiem morza.

Prezydent Andrzej Duda/YouTube @Telewizja w Polsce
Prezydent Andrzej Duda/YouTube @Telewizja w Polsce
Prezydent Andrzej Duda/YouTube @Telewizja w Polsce

Andrzej Duda śledzi pilnie Instagrama

Andrzej Duda nie tylko stawia na aktywny wypoczynek, ale znajduje również czas na śledzenie mediów społecznościowych. Głowa państwa zareagował między innymi na wpis zamieszczony na Instagramie przez Roksanę Węgiel. Nastoletnia gwiazda zamieściła w sieci zdjęcia z ostatniej sesji zdjęciowej.

Na fotografiach widzimy ją w różowej sukience z pomarańczowymi wstawkami i idealnie dobrany do niej płaszcz i rękawiczki. Roksana Węgiel ma na zdjęciach rozpuszczone włosy, z których część została zebrana w dobierane warkocze.

Fani nie kryli zachwytów, komentując zdjęcia Roksany Węgiel i je lajkując. Ślad po sobie pozostawił również prezydent Andrzej Duda, klikając serduszko oznaczające polubienie. Widać sesja młodej piosenkarki bardzo przypadła mu do gustu.

A jak wam się podoba?

To też może cię zainteresować: Najnowsze informacje z rządu Mateusza Morawieckiego o restrykcjach dla niezaszczepionych. Wielu Polaków mocno się zdziwi. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jerzy Połomski zdradził wysokość swojej emerytury. Nie takiej kwoty można byłoby się spodziewać po wielkim artyście

O tym się mówi: Nowe gatunki kleszcza dotarły do Polski przynosząc nowe choroby i dolegliwości. Co powinno się wiedzieć w tym temacie by czuć się bezpieczniej