Magda Gessler to postać, którą znają niemalże wszyscy – zarówno młodsza część społeczeństwa polskiego, jak i starsza. Ta niesamowicie charakterystyczna kobieta jest najpopularniejszą restauratorką w Polsce. Wielu restauratorów liczy się z jej zdaniem i uważa ją za autorytet.

W ostatnim czasie popularna restauratorka zabrała głos w sprawie kolejnego kryzysu restauratorów. Okazuje się, że brakuje im… pracowników!

Przed restauratorami pojawiają się kolejne problemy

Polacy z utęsknieniem czekają na ściąganie kolejnych obostrzeń. Wśród tych najbardziej wyczekanych znajdują się te dotyczące otwarcia restauracji i lokali gastronomicznych.

Okazuje się, że już niebawem będziemy mogli wybrać się z rodzinami do restauracji. Zgodnie z informacjami podanymi przez rządzących, dzisiaj - czyli 15 maja, zostaną otwarte lokale gastronomiczne w Polsce.

Restauracja. Źródło: youtube.com
Restauracja. Źródło: youtube.com
Restauracja. Źródło: youtube.com

Wydawać by się mogło, że najszczęśliwsi będą restauratorzy, bo w końcu mogą zarobić więcej pieniędzy. Choć w czasie lockdownu lokale gastronomiczne były otwarte i oferowały usługi na wynos, restauratorzy nie mogli zarobić tyle, co zwykle.

Magda Gessler zabrała głos w sprawie braku pracowników restauracji

Teraz jednak restauratorzy muszą zmierzyć się z kolejnym problemem. W lokalach gastronomicznych brakuje pracowników.

Niestety, wiele osób pracujących w gastronomii, które wcześniej straciło pracę, postanowiło znaleźć stabilne źródło dochodu.

„Kelnerzy już się zadomowili w warsztatach samochodowych”

- skomentowała krótko Magda Gessler.

Magda Gessler / YouTube:  Uwaga! TVN
Magda Gessler / YouTube: Uwaga! TVN

Okazuje się, że byli pracownicy restauracji znaleźli również pracę w firmach kurierskich, czy jako kierowcy. Ponadto wielu studentów, którzy dorabiali jako kelnerzy, wróciło do rodzinnych miejscowości i studiują zdalnie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO