Pandemia koronawirusa wywróciła nasze życia do góry nogami. Nie da się ukryć, że spowodowane nią zmiany w codziennym funkcjonowaniu są już po prostu uciążliwe.

Należy pamiętać jednak, że są one również konieczne. Jednak teraz, gdy zdaniem ekspertów trzecia fala COVID-19 powoli odpuszcza, pojawiła się nadzieja na zmiany. Czy jest na co czekać?

Adam Niedzielski. Źródło: Youtube Onet News
Adam Niedzielski. Źródło: Youtube Onet News

Wróci organizacja wesel? Adam Niedzielski udzielił komentarza

Portal Goniec zauważa, że w ostatnich dniach Adam Niedzielski przedstawił strategię władz. Można się spodziewać, że priorytetem będzie otworzenie szkół. Jednak to jeszcze nie wszystko – pojawia się coraz więcej pytań, co z weselami, które zamrożone są od dobrych kilku miesięcy.

Minister zdrowia podczas wywiadu postanowił skomentować tę sprawę. Czy jest nadzieja na powrót do normalności i możliwość organizacji wesel?

Po miesiącach zakazu coraz więcej Polaków zaczyna się spod niego wyłamywać – tylko w kwietniu odbyło się kilka policyjnych interwencji na nielegalnych weselach, m.in. w Malanowie czy Suwałkach.

Minister zdrowia Adam Niedzielski / YouTube:  Onet News
Minister zdrowia Adam Niedzielski / YouTube: Onet News

Teraz Adam Niedzielski zdradził, co dalej z weselami. Zdaniem ministra zdrowia bierze się pod uwagę zniesienie zakazu organizacji uroczystości. Kiedy? Termin jest zaskakująco bliski – minister zdrowia wspomniał, że jest szansa, iż dojdzie do tego już w maju.

Wyjaśnił jednak, że nawet po zniesieniu zakazu na weselach będzie trzeba przestrzegać ścisłych limitów uczestników. Planuje się, by na początek mogło uczestniczyć w nich około 25 osób.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZA DWA MIESIĄCE W ŻYCIE WCHODZI WAŻNY DLA POLSKICH KIEROWCÓW PRZEPIS. TRZEBA MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, BO ZA GROZI ZA TO MANDAT. CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, JEŚLI NIE PRZESTRZEGAJĄ PEWNEGO PRZEPISU. W TYM PRZYPADKU MOŻE CZEKAĆ WYSOKI MANDAT. MOWA O KLATKACH SCHODOWYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY ZŁOŻYŁ WIĄŻĄCĄ OBIETNICĘ WBREW WOLI MEGHAN? CZY SZYKUJE SIĘ ZATEM KOLEJNY SKANDAL W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: ZABRAKŁO WŚRÓD NAS WOKALISTKI UWIELBIANEGO PRZEZ POLAKÓW ZESPOŁU. PRZY ICH HITACH BAWIONO SIĘ W LATACH DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH. ARTYSTKA MIAŁA 45 LAT