Jacek Rozenek zdecydowanie ma za sobą trudne chwile i wciąż powoli dochodzi do siebie. Po przejściu podwójnego udaru wciąż przechodzi rehabilitację i cieszy się towarzystwem swoich synów.

Okazuje się, że lekarze przygotowywali rodzinę Jacka Rozenka na najgorsze. Co się działo w szpitalu?

Jacek Rozenek ma za sobą bardzo ciężkie chwile

Jacek Rozenek to postać doskonale znana polskim widzom telewizji. Gwiazdor „Barw Szczęścia” w ubiegłym roku przeszedł udar mózgu, który miał naprawdę nieprzyjemne skutki, a dojście do sprawności zajęło aktorowi wiele miesięcy.

Podczas rehabilitacji i dalszego leczenia Jacek Rozenek musi mierzyć się z wieloma problemami. Na szczęście zawsze może liczyć na swoich synów.

Jacek Rozenek. Źródło: Youtube Medtronic Polska
Jacek Rozenek. Źródło: Youtube Medtronic Polska

Okazuje się, że dzieci Rozenka byli przygotowani na najgorsze. Lekarze przekazali im informację, że ich tata nigdy nie wróci do pełnej sprawności lub nawet umrze.

Mężczyzna opowiedział o ostatnich przeżyciach w DDTVN

Adrian, syna Jacka Rozenka z pierwszą żoną Katarzyną Litwniak, opowiedział w „Dzień Dobry TVN”, że stan zdrowia jego taty był krytyczny.

Gdy mężczyzna dojechał do szpitala, lekarze przekazali mu smutną informację. Ich zdaniem stan Jacka Rozenka był na tyle tragiczny, że mężczyzna miał nie przeżyć nocy.

Jacek Rozenek/screen Youtube @Wirtualna Polska
Jacek Rozenek/screen Youtube @Wirtualna Polska

Adrian pojechał do szpitala po to, by pożegnać się z ojcem. Sam jednak nie potrafił w to uwierzyć. Jak widać, słusznie. Jacek Rozenek nie tylko przeżył, ale dzięki ciężkiej pracy powoli wraca do zdrowia.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO