Chociaż Piotr i Justyna Żyła oficjalnie rozstali się już dwa lata temu, to jeszcze przez długi czas publicznie prali oni brudy swojego związku - Justyna często robiła przytyki w jego stronę na swoim Instagramie i w wywiadach, na co Piotr nie pozostawał obojętny i również wytykał błędy swojej byłej żonie.

Ostatnio wydaje się, że ich konflikt udało się nieco załagodzić - każde z nich poszło w swoją stronę, ciesząc się szczęściem w ramionach swoich nowych drugich połówek. Jak się okazuje, Piotr jest już gotowy na kolejne zobowiązania i... planuje wspólne mieszkanie z nową dziewczyną. Co na to Justyna?

Czy konflikt Żyłów znów się zacznie?

Już niedługo po rozwodzie z Justyną, Piotr związał się z aktorką Marceliną Ziętek. Byłej żonie skoczka niejednokrotnie zdarzało się robić przytyki w kierunku jego nowej partnerki, która - zdaniem Justyny - miała zły wpływ na niego oraz ich dzieci. Ostatecznie jednak konflikt całej trójki ustał, a Piotr według pogłosek zdecydował się na kolejny poważny krok w kierunku Marceliny.

Skoczek kupił bowiem dom dla siebie i partnerki w miejscowości położonej niedaleko Wisły, w której mieszka Justyna. Nic więc dziwnego, że tak poważny krok wywołał falę domysłów na temat tego, czy Piotr zamierza wziąć ślub z nową partnerką.

Media szczególnie zainteresowały się jednak... Justyną, która w tej sytuacji po raz kolejny mogła zareagować niezwykle emocjonalnie i wznowić konflikt, jaki ciągnął się pomiędzy nią a jej byłym mężem przez ostatnie dwa lata. Nie lada szokiem były więc słowa byłej żony skoczka odnoszące się do podjętych przez niego kroków.

"Nic mi nie wiadomo na ten temat, ale jeśli to prawda, to życzę szczęścia. Życie prywatne Piotra mnie kompletnie nie interesuje. Zależy mi jedynie na tym, żeby Karolina i Kuba byli szczęśliwi i żeby niczego im nie brakowało" - stwierdziła Justyna w rozmowie z magazynem "Party".

Trzeba przyznać, że jest to ogromny postęp w kierunku normalności ze strony Justyny, która jeszcze niedawno ze zwykłą dla siebie emocjonalnością reagowała na każde działanie Piotra.

Zobacz także: Beata Ścibakówna zdradza plany odnośnie swojej córki. Kim w przyszłości zostanie pociecha Jana Englerta

Może cię zainteresować: Jakie relacje utrzymuje Izabela Janachowska z pierwszym synem Krzysztofa? Prawda jest zaskakująca

Pisaliśmy również o: To nieprawdopodobne, jak wygląda pierwsze dziecko Cezarego Pazury. Anastazja ma już 32 lata. Czy jest podobna do sławnego ojca