Izabela dała się poznać w świecie show biznesu występując na parkiecie tanecznym programu "Taniec z Gwiazdami". Jej życie potoczyło się jednak w zupełnie inną stronę. Przedsiębiorcza tancerka zajęła się biznesem, który dalece odbiega od jej dotychczasowego zajęcia.

Jakie relacje utrzymuje Izabela Janachowska z pierwszym synem Krzysztofa?

Dzisiaj Izabela Janachowska prowadzi własną firmę, spełnia się jako zawzięta organizatorka ślubów i trzeba przyznać, że prosperuje wręcz wspaniale. Jest najpopularniejszą weeding planerką w Polsce. Do tego Izabela Janachowska prowadzi swój program związane właśnie z organizacją ślubów w TVN Style.

Janachowska poznała w międzyczasie Krzysztofa Jabłońskiego - biznesmena, który był niegdyś mechanikiem samochodowym, a dorobił się fortuny na produkcji świec i zniczy. Miłość pomiędzy parą kwitła i po jakimś czasie wzięli ślub.

Owocem ich miłości jest syn Christopher. Jak się okazuje, nie jest on jedynym dzieckiem Krzysztofa.

Prawda jest zaskakująca

Z poprzedniego związku mężczyzna ma również syna. Nastolatek ma jednak świetny kontakt z nową rodziną taty i lubi spędzać czas z małym Chrisem.

Starszy syn bardzo czekał na brata i rozczula mnie, kiedy widzę, jak się z Chrisem bawi, bierze go na ręce i przytula

- zdradził mężczyzna dla magazynu Party.

Chłopcy lubią spędzać ze sobą czas i świetnie się dogadują. Mało tego, Izabela i Krzysztof Jabłońscy planują kolejną ciążę. Miejmy nadzieję, że już niebawem pochwalą się szczęśliwą nowiną.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO