Jak podsumował portal Onet, Telewizja Polska za rządów Jacka Kurskiego była pełna aprobaty i promocji samego prezesa. Wszyscy dziennikarze zachwalali swojego szefa, paski oglądalności były najwyższe, a wszystko to w akompaniamencie disco polo.

Jacek Kurski jest jednak niesamowicie dumny ze swoich osiągnieć. Podczas sobotniego finału "The Voice Senior", prezes pochwalił się wysoką oglądalnością kanałów Telewizji Polskiej. Co powiedział?

Telewizja Polska dzięki kurskiemu realizuje plan własnych produkcji

Trzeba przyznać, że rządy Jacka Kurskiego mają także swoje plusy. Dzięki prezesowi znacznie wzrosła produkcja własna telewizji. TVP realizuje dużo lubianych programów rozrywkowych.

Telewizja emituje także niezłe seriale, które cieszą się popularnością i sympatią widzów. Zalicza się do nich między innymi „Korona Królów”. Co więcej - wszystkie realizowane przez Kurskiego programy, są na bardzo wysokim poziomie.

Sanatorium Miłości/Facebook @sanatoriummiloscitvp
Sanatorium Miłości/Facebook @sanatoriummiloscitvp

Jacek Kurski docenił widza 50+. Stworzone przez niego programy, takie jak „Sanatorium miłości” czy „The Voice of Senior" są interesujące i trafiają do jednej z większych grup komercyjnych w Europie i w Polsce.

Wystąpienie Jacka Kurskiego w finale programu "The Voice Senior" zaskoczyło widzów

Jednak przemówienie Jacka Kurskiego podczas sobotniego finału "The Voice Senior" nieco rozbawiło niektórych widzów oraz jednego z jurorów, Andrzeja Piasecznego. Prezes TVP stwierdził, że publiczna telewizja może cieszyć się znacznie lepszą oglądalnością.

Wszystko dzięki uczciwości. Ze względu na prawdę, którą głosi TVP, widzowie chętnie oglądają emitowane przez nią programy. Ponadto zdaniem Kurskiego widzowie mają zaufanie do Telewizji Polskiej.

Jacek Kurski / YouTube:  TVP Info
Jacek Kurski / YouTube: TVP Info

Myślicie, że prezes Kurski ma rację, czy trochę go poniosło?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO