„Kuchenne rewolucje” to jeden z najpopularniejszych programów kulinarnych w Polsce. Na antenie TVN pojawił się w 2010 roku i od tego czasu bije rekordy oglądalności.

Prowadzącą kulinarnego show jest charyzmatyczna Magda Gessler. Jako doświadczona restauratorka zna się na gotowaniu jak nikt inny i niewątpliwie jest jednym z największych kulinarnych autorytetów w kraju.

Magda Gessler YouTube
Magda Gessler YouTube

Nic dziwnego, że to pani Magda czuwa nad rewolucjami w upadających restauracjach. Gessler służy radą i uczy kucharzy, jak prawidłowo przyrządzać dania.

Cena pączków Magdy Gessler przyprawia o zawrót głowy

Już w zeszłym roku głośno było na temat horrendalnej ceny pączku w restauracji Magdy Gessler. Restauratorka wyraziła nawet wtedy swoje zdanie na ten temat.

Restauratorka powiedziała, że pączki, które serwuje jej restauracja, są pączkami najwyższego gatunku. To, że gdzieś można znaleźć tańszy produkt oznacza, że wykonany jest z gorszych jakościowo składników.

Magda Gessler. Źródło: Youtube tvnpl
Magda Gessler. Źródło: Youtube tvnpl

W 2020 roku pączki u Magdy Gessler kosztowały 10 zł za sztukę. W tym roku znana restauratorka podbiła cenę i za ten sam produkt trzeba już zapłacić nieco więcej.

W tym roku pączki u Magdy Gessler kosztują więcej niż w poprzednich latach

Tłusty czwartek w 2021 roku wypada na 11 lutego. Z tej okazji wiele osób piecze i smaży lub kupuje, na ten jedyny w roku dzień, pączki i inne słodkie smakołyki.

Ceny za tego typu pyszności nie są wcale tanie. Jednak rekordzistką wciąż pozostaje słynna restauratorka, Magda Gessler.

Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler
Magda Gessler. Źródło: Youtube Magda Gessler

W tym roku za pączka u gwiazdy TVN-u trzeba zapłacić 11 zł. Wiele osób uważa jednak, że są warte swojej ceny, a do lokalu Magdy Gessler w czwartek ustawia się co roku ogromna kolejka klientów.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO