Brat Magdy Gessler, Piotr Ikonowicz kariery w show-biznesie nie zrobił, ale poświęcił swoje życie dla innych. Mężczyzna zaangażował się w działalność społeczną i nie przechodzi obojętnie obok osób proszących o pomoc. Tak też było i tym razem.

Piotr Ikonowicz to młodszy brat Magdy Gessler. Mężczyzna w świecie show-biznesu nie jest znany. Jednak dość popularne są jego działania w świecie polityki oraz dziennikarstwa. Piotr Ikonowicz był posłem na Sejm II i III kadencji.

Oprócz tego był także redaktorem pisma członków MRKS „Robotnik”, liderem Polskiej Partii Socjalistycznej oraz przewodniczącym zakładanych przez siebie partii: Nowej Lewicy i od 2014 roku, Ruchu Sprawiedliwości Społecznej.

Mężczyzna znany jest również ze swojej działalności społecznej. Piotr Ikonowicz nie przechodzi obojętnie obok osób proszących o pomoc. Mężczyzna prowadzi na warszawskiej Pradze Kancelarię Sprawiedliwości Społecznej.Brat restauratorki angażuje się w wiele akcji walczących o losy potrzebujących oraz osobiście pomaga tym, którym życie wymknęło się z rąk.

Niestety nie wszystko układa się po jego myśli. Jak ogłosił ostatnio Piotr Ikonowicz, jego kancelaria potrzebuje wsparcia. Jak wyznał los organizacji w rękach wspomagających. Ikonowicz dodał, że na konto kancelarii niegdy nie wpłynęło żadne dofinansowanie. Swoje działanie zawdzięcza jedynie dobroci ludzi, którzy dobrowolnie wpłacają na rzecz jego działalności datki.

Mężczyzna dodał, że sytuacja jest naprawdę trudna. Może się okazać, że już wkrótce zabraknie pieniędzy na opłacanie rachunków. Jak zadeklarował brat Magdy Gessler, jego kancelaria nie przestanie działać nawet podczas tak ogromnego kryzysu!

Magda Gessler/ screen YT
Magda Gessler/ screen YT
Magda Gessler/ screen YT

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: MINISTER PRZEKAZAŁ PIORUNUJĄCĄ WIADOMOŚĆ. LICZBA MUTACJI KORONAWIRUSA JEST OGROMNA! CZY JEST SIĘ CZEGO BAĆ? CO ZE SZCZEPIONKĄ

O tym się mówi na świecie: PODRÓŻE TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH. PIERWSZE FIRMY Z BRANŻY ZMIENIAJĄ ZASADY KORZYSTANIA ZE SWOICH USŁUG. O CZYM MOWA