Brytyjski wiceminister zdrowia Nadhim Zahawi przekazał szokujące wiadomości. Polityk Postanowił opowiedzieć o mutacjach wirusa. Jego słowa są szokujące!

Ile wariantów COVID-19 jest na świecie?

Szczepienia COVID-19/YouTube @Telewizja Narew
Szczepienia COVID-19/YouTube @Telewizja Narew

Zdaniem wiceministra na całym świecie aktualnie mamy około 4 tysięcy odmian koronawirusa. Jego wypowiedź zapoczątkowała lawinę pytań. Czy szczepionki, które posiadamy są skuteczne w walce ze wszystkimi mutacjami?

Liczba mutacji koronawirusa jest piorunująca! Miliony ludzi na całym świecie zastanawia się aktualnie nad tym, czy przygotowana szczepionka poradzi sobie ze wszystkimi z nich. Na szczęście jak powiedział Nadhim Zahawi, to, że obecna szczepionka nie będzie skuteczna w przypadku mutacji jest mało prawdopodobne. Jak dodał, producenci pracują nad urozmaiceniem ich składów.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE NA TEMAT EMERYTUR. CO Z WALORYZACJĄ, KIEDY, KOMU WYPŁACONE ZOSTANĄ TRZYNASTKI ORAZ CZTERNASTKI I ILE BĘDĄ WYNOSIĆ

O tym się mówi na świecie: DZIESIĄTKI PAJĄKÓW WCHODZĄ DO MIESZKAŃ I CHODZĄ PO ŚCIANACH I SUFITACH. JEST ICH WIĘCEJ NIŻ KIEDYKOLWIEK. SKĄD SIĘ BIORĄ