Dorota Gardias jest znaną polską dziennikarką. Kobieta od lat prowadzi „Pogodę” na kanale TVN. W młodości Dorota była modelką i brała udział w konkursach piękności. W 1999 zdobyła tytuł Miss Lubelszczyzny.

Co ciekawe, obecnie Dorota Gardias krytycznie wypowiada się na temat konkursów, które mają wyłonić największą piękność danego obszaru. Co o nich sądzi?

Co Dorota Gardias uważa o konkursach piękności?

Pogodynka wystąpiła w programie śniadaniowym „Dzień Dobry TVN” i wypowiedziała się na temat konkursów piękności. Zdaniem Doroty Gardias takie konkursy oczywiście przynoszą sławę i popularność. Ponadto mogą otworzyć furtkę do kariery. Jednak nie zawsze wszyscy ludzie na tego typu wydarzeniach mają dobre intencje.

Dziennikarka twierdzi, że czasem może dochodzić do nieprzyjemnych sytuacji podczas konkurów piękności. Na szczęście żadna z takich nie przydarzyła się Dorocie Gardias, jednak wie, że wiele dziewcząt zmagało się z takim problemem.

Takich słów nikt się nie spodziewał

Ewa Drzyzga wprost zapytała Dorotę Gardias, czy jej zdaniem konkursy piękności nie powinny już więcej się odbywać. Pogodynka uważa, że tego typu wydarzenia nie powinny już się odbywać.

Powód jest prosty – podczas konkursów piękności, jak informują osoby z zewnątrz, dochodzi do wielu trudnych i skomplikowanych sytuacji. Dlatego zdaniem Doroty Gardias tego typu konkursy powinny jak najszybciej odejść w zapomnienie.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO