Izabella Krzan zawitała do polskiego show-biznesu po wygraniu konkursu Miss Polonia, co otworzyło jej drzwi do kariery. Od tego momentu chętnie występuje w produkcjach telewizyjnych i pojawia się na ściankach.

Uwielbiany duet telewizyjny powraca

Miss Polonia wykorzystuje swoje 5 minut sławy maksymalnie. Można ją zobaczyć między innymi w „Kole fortuny”. Przez jakiś czas Izabella Krzan prowadziła program z Rafałem Brzozowskim. Widzowie pokochali ten telewizyjny duet.

Niestety po jakimś czasie sympatyczny duet musiał się rozdzielić. Rafał Brzozowski rozpoczął pracę w programie „Jaka to melodia?”, a na jego miejscu pojawił się Norbert Dudziuk, znany pod pseudonimem Norbi.

Gdzie widzowie będą mogli zobaczyć Rafała Brzozowskiego i Izabellę Krzan?

Mamy jednak wspaniałą wiadomość dla widzów TVP. Okazuje się, że sympatyczny duet telewizyjny ponownie zacznie wspólną pracę.

Już niebawem w programie „Jaka to melodia?” będzie można zobaczyć i posłuchać Izabellę Krzan. Miss Polonia spróbuje swoich sił w kultowym programie TVP, którego prowadzącym jest jej bliski kolega.

Sama Izabella nieco stresuje się pierwszym wokalnym występem. Jak sama zdradziła w rozmowie z Super Expressem, w przeszłości śpiewała jedynie podczas szkolnych apeli.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO