Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy z Jurkiem Owsiakiem na czele już od lat niesie pomoc najbardziej potrzebującym, wymagającym specjalistycznej opieki zdrowotnej. Finały akcji każdego roku są wydarzeniem na wielką skalę i cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród Polaków, którzy nie tylko mogą pomóc innym, ale i świetnie się przy tym bawić.
Jedna z osób, która u boku Jurka Owsiaka jest niezwykle długo, zdobyła się na wspomnienia i opublikowała zaskakującą fotografię związaną z WOŚP-em. Co na niej widać?

Młynarska wspomina pierwsze lata akcji

Pierwsza edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbyła się prawie trzy dekady temu - w 1992 roku. Jak się okazuje - oprócz Jurka Owsiaka, z WOŚP-em od samego początku była również... Agata Młynarska. To właśnie ona postanowiła opublikować na swoim Instagramie archiwalne zdjęcie przedstawiające ją i Owsiaka prawie 30 lat temu podczas wspólnej pracy nad „Orkiestrą”!

Jak przyznaje sama dziennikarka, ani ona, ani Jurek nie spodziewali się, że akcja odniesie aż taki ogólnopolski, a nawet międzynarodowy sukces!

„Robiąc program z Jurkiem, nie wybiegałam myślą 30 lat do przodu! Nie zastanawialiśmy się jak to będzie? Życie pędziło a my z nim. I tak rok w rok razem. Powstała wielka siła. Wielka RZECZ. Zbudowana na pozytywnej energii, radości, prawdzie i na ludziach. Bardzo mnie to wzrusza i porusza, kiedy patrzę na nas sprzed 30 lat. Fajnie, że wciąż jesteśmy razem, gramy i... żyjemy! WygraMY” - pisze Młynarska.

fot. Instagram
fot. Instagram

Taka dawka nostalgii z pewnością podniesie na duchu wszystkich, którzy już jutro wezmą udział w 29. finale WOŚP, podczas którego zbierane będą środki na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

Zobacz także: Księżna Kate ma nieprzeciętne rozwiązanie na spędzanie czasu z dziećmi. Rodzina królewska nie nudzi się w czasie kwarantanny. Co takiego robią

Może cię zainteresować: Pies stał się ikoną mody i gwiazdą Instagrama. Jego profil podbił serca internautów. Kim jest Tika

Pisaliśmy również o: Historia miłosna Nataszy Urbańskiej i jej męża jest zaskakująca. To niesamowite, gdzie i kiedy poznała się para