Największa ikona stylu w Kanadzie ma 9 lat i nosi rozmiar XXXXXS. Równie wspaniale czuje się zarówno w psim parku, jak i na wybiegu. Ten charcik włoski podbił serca internautów na całym świecie za sprawą swoich wyjątkowych, kolorowych strojów. Jego profil na Instagramie śledzi aż... 924 tysiące użytkowników! A wielbicieli Tika z każdym dniem ma coraz więcej. Co stoi za sprawą tego niezwykłego psiaka?

fot. Instagram
fot. Instagram

Pandemia pokrzyżowała plany Tiki - postanowił więc przejść do internetu

"Pokochałem to, ale nie mogłem założyć" - brzmi głos w tle filmiku, na którym Tika pozuje w przeróżnych strojach. Ma to być komentarz na temat panującej już od prawie roku pandemii, która pokrzyżowała również plany tego sławnego psiaka - nie mógł on bowiem zakładać swoich ulubionych kreacji i wychodzić z domu. Jego właściciel postanowił więc wykorzystać jego smutek i... zrobić z niego gwiazdę Instagrama.

Filmiki przedstawiające wystrojonego Tikę, ubolewającego nad niemożnością pokazania się w ulubionych strojach poza domem, trafiły prosto w serca internautów - nie tylko dlatego, że brał w nich udział uroczy psiak, ale również dlatego, że wszyscy mogli się z nim utożsamić.

fot. Instagram
fot. Instagram

Kreacje Tiki zostały zauważone nie tylko przez zwyczajnych internautów, ale i przez największe gwiazdy, które chętnie udostępniały zdjęcia psiaka na swoich profilach, a nawet wyraziły chęć spotkania go. Tika zrobiła również karierę w... Vogue, gdzie stała się modelką!

Trzeba przyznać - w całym internecie trudno o równie charyzmatycznego zwierzaka!

Zobacz także: Historia miłosna Nataszy Urbańskiej i jej męża jest zaskakująca. To niesamowite, gdzie i kiedy poznała się para

Może cię zainteresować: Magda Narożna z zespołu „Piękni i młodzi” zaskoczyła fanów. Wokalistka wygląda obłędnie w nowym wydaniu

Pisaliśmy również o: Papież świętował bardzo ważną datę. Wspomniał również o tym, o czym musimy pamiętać. O co chodzi