Magdalena Narożna, wokalistka z zespołu „Piękni i Młodzi” na swoim profilu w mediach społecznościowych z wielką chęcią dzieli się z fanami zdjęciami z życia zawodowego, jak i prywatnego. W ostatnim czasie gwiazda pokazała się w nowej odsłonie. Jak Wam się podoba?

Magda Narożna z zespołu „Piękni i młodzi” zaskoczyła fanów

Zespół „Piękni i Młodzi”, do którego należy Magda Narożna, wykonuje muzykę z gatunku disco polo. W ostatnim latach band stał się bardzo popularny i jest obecnie jednym z najbardziej uwielbianych przez Polaków zespołów.

Grupa muzyków z zespołu „Piękni i młodzi” nie tylko występuje na największych scenach w Polsce, ale również z chęcią pojawia się na weselach i innych tego typu imprezach.

Dzięki popularności zespołu „Piękni i młodzi” sławę zyskali również członkowie zespołu – głównie wokalistka, Magda Narożna. Kobieta często dzieli się z fanami zdjęciami z występów.

Wokalistka wygląda obłędnie w nowym wydaniu

Magda Narożna już nieraz udowodniła, że lubi bawić się modą. Wokalistka pokazywała się na scenie w wielu interesujących kreacjach.

W ostatnim czasie Magda Narożna opublikowała zdjęcie w kolejnej stylizacji. Fani byli zaskoczeni wyglądem gwiazdy. Magda wyglądała olśniewająco!

Miała na sobie asymetryczną czerwoną sukienkę, która podkreślała jej największy atut – długie i zgrabne nogi. Jak Wam się podoba?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO