Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz są ze sobą już ponad 24 lata. Historia ich miłości jest niesamowita.

To niesamowite, gdzie i kiedy poznała się para

Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz poznali się na deskach teatru Studio Buffo. Janusz od lat pełni tam funkcję dyrektora artystycznego.

Gdy się poznali Natasza Urbańska miała wtedy dopiero… 13 lat! Natasza w tym wieku próbowała dostać się do Studia Buffo do kultowego „Metra”. Niestety jej się nie udało. Kobieta jednak się nie poddała i w wieku 17 lat udało jej się dostać do teatru Buffo jako tancerka.

Natasza Urbańska. Źródło: youtube.com
Natasza Urbańska. Źródło: youtube.com
Natasza Urbańska. Źródło: youtube.com

Natasza zdradziła w programie "Śluby gwiazd" Izabeli Janachowskiej, że Janusz Józefowicz zrobił na niej ogromne wrażenie. Miał wszystko czego potrzebował jej zdaniem idealny mężczyzna.

Historia miłosna Nataszy Urbańskiej i jej męża jest zaskakująca

Uczucie Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza rozkwitało stopniowo i powoli. W końcu była pomiędzy nimi spora różnica wieku, a sam Janusz był mężczyzną po przejściach – był rozwodnikiem i miał z pierwszą żoną dwójkę dzieci.

Gdy Natasza osiągnęła pełnoletność para oficjalnie zaczęła się spotykać. Ślub jednak wzięli dopiero 18 lat po pierwszym spotkaniu zakochanych.

Natasza Urbańska. Źródło: youtube.com
Natasza Urbańska. Źródło: youtube.com
Natasza Urbańska. Źródło: youtube.com

Co ciekawe, uroczystość odbyła się w posiadłości Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza. Para jakiś czas temu kupiła w województwie łódzkim zaniedbany dworek szlachecki, który wyremontowali.

XIX-wieczny dworek w posiadłości Emilin w Jajkowicach stał się ich rajem na ziemi, a Natasza Urbańska mieszka już tam z rodziną od lat.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO