Tyle samo razy witał na świecie swoje nowonarodzone dzieci. Nie ukrywa jednak, że to piąta pociecha - syn będący owocem jego miłości z Polą - jest prawdziwym spełnieniem jego marzeń. Dlaczego?

Piąte dziecko Wiśniewskiego otrzymało znaczące imiona

Obecna partnerka Wiśniewskiego to nie byle kto - Pola jest zawodowym fotografem, a swoimi pracami chętnie dzieli się w sieci. Ostatnio na jej Instagramie pojawiły się nawet zdjęcia samego wokalisty, które para postanowiła wystawić na sprzedaż.

W sierpniu 2020 r. zakochany Wiśniewski podzielił się ze światem radosną nowiną - to właśnie wtedy Polacy dowiedzieli się, że piąta żona wokalisty jest w ciąży. Poród miał natomiast miejsce kilka dni temu, o czym poinformował „Fakt”. Jak się okazuje - swojemu synowi Wiśniewski zdecydował się nadać bardzo znaczące imiona. Jak nazywa się chłopiec?

Wiśniewski nie ukrywa, że jednym z jego największych idoli jest Austriak Johann Hölzel, na scenie występujący pod pseudonimem Falco. Jednym z jego największych przebojów jest „Rock Me Amadeus”. To właśnie ku jego czci Michał postanowił ochrzcić swojego najmłodszego syna, nadając mu imiona... Falco Amadeus.

Jak przyznał wokalista - taka myśl chodziła mu po głowie już od 2007 roku, kiedy spodziewał się dziecka z Anną Świątczak. Jej ciąża zakończyła się jednak poronieniem.

Czy imiona będą dla chłopca zobowiązujące i on również odniesie wielki sukces w karierze muzycznej?

Zobacz także: Księżna Kate ma nieprzeciętne rozwiązanie na spędzanie czasu z dziećmi. Rodzina królewska nie nudzi się w czasie kwarantanny. Co takiego robią

Może cię zainteresować: Uwielbiany duet telewizyjny powraca. Gdzie widzowie będą mogli zobaczyć Rafała Brzozowskiego i Izabellę Krzan

Pisaliśmy również o: Trudne sprawy czasem wymagają pomocy z góry. Jak poprosić o wyjście z beznadziejnej sytuacji