Szczepionka na COVID-19 przynosi pierwsze negatywne skutki jej aplikowania. Jak podaje „Fakt’ już druga osoba w Polsce zmarła po jej podaniu. O co chodzi?

Kolejna śmiertelna ofiara szczepionki na COVID-19

Prace nad szczepionką na Covid/ YouTube @WP
Prace nad szczepionką na Covid/ YouTube @WP

Zgodnie z informacjami podawanymi przez media nie żyje kobieta, która otrzymała szczepionkę przeciw COVID-19. Jak ustalono była to pensjonariuszka placówki zapewniającej długoterminową opiekę. To już drga ofiara szczepionki.

Niestety liczba niepożądanych efektów po zażyciu szczepionki wzrasta. Jak podają media liczba niepożądanych odczynów poszczepiennych sięga kilkuset przypadków.

Ofiara śmiertelna szczepionki na COVID-19 to mieszkanka Krakowa. Kobieta, której podano szczepionkę dostała udaru. Kobieta miała choroby współistniejące. Zdiagnozowano u niej miedzy innymi miażdżycę, nadciśnienie, niewydolność krążeniową. Lekarz przekonuje, że śmierć pacjentki nie jest efektem poszczepiennym. Kobieta miała 85 lat i była wcześniej hospitalizowana. Resort Zdrowia postanowił wyjaśnić sprawę.

Jak zapewnia Wojciech Andrusiewicz rzecznik Ministerstwa Zdrowia, kobieta zmarła 21 dni po otzrymaniu szczepionki. W ubiegłym tygodniu zmarł pacjent Domu Pomocy Społecznej w Ostrowinie. 73-latek zmarł dzień po podaniu preparatu.

Australijska szczepionka na COVID-19/screen Youtube @ 7NEWS Australia
Australijska szczepionka na COVID-19/screen Youtube @ 7NEWS Australia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi w Polsce: PROF. ANDRZEJ HORBAN SZCZERZE O ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM. WSKAZUJE PEWNĄ GRUPĘ, KTÓRA MA TYLKO 50% SZANS NA PRZEŻYCIE. O JAKICH OSOBACH MÓWI

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI