Violetta Arlak wciela się w rolę Halinki w popularnym serialu „Ranczo”. Żona wójta przeszła ogromną metamorfozę. Zachwyca wyglądem!

Violetta Arlak
Violetta Arlak

Violetta Arlak schudła 20 kilogramów. Media są zachwycone. Aktorka zdradziła swój sekret – sposób jest intrygujący!

Fani uwielbiają oglądać, jak celebryci i gwiazdy przechodzą metamorfozy na ich oczach. Niektórzy z nich nagle zmieniają wizerunek, inni chudną nawet po kilkadziesiąt kilogramów.

Wiele sławnych osób nie ukrywa, że nowy wygląd to zasługa wizyt u dobrego chirurga plastycznego.

Niedawno media ponownie zaczęły pisać o metamorfozie Violetty Arlak. Aktorka, którą większość widzów zna z serialu „Ranczo”, schudła kilkanaście kilogramów.

W wywiadzie dla „Rewii” podzieliła się sekretem swojej metamorfozy. Jak przyznała przestała „gloryfikować” jedzenie. Aktorka postanowiła traktować gotowanie jako obowiązek nie przyjemność i jeść tylko wtedy, kiedy faktycznie czuje głód. Co więcej zrezygnowała także ze spotkań towarzyskich w domu czy restauracji, gdzie pierwsze skrzypce gra suto nakryty stol. Teraz woli umawiać się na spotkania w kawiarniach. Aktorka stosuje swoją zasadę już niemal 10 lat!

Ta metoda brzmi bardzo racjonalnie i jest bardzo skuteczna! Musi być jednak konsekwentna. Widać, że metamorfoza gwiazdy jest ogromna.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: JADWIGA EMILEWICZ NIE PONIESIE KONSEKWENCJI ZA ZŁAMANIE OBOSTRZEŃ? ZDANIEM POLITYKA PISU NIE MA MOWY O ZŁAMANIU RESTRYKCJI. CO DALEJ ZE SPRAWĄ

O tym się mówi w Polsce: PROF. ANDRZEJ HORBAN SZCZERZE O ZARAŻONYCH KORONAWIRUSEM. WSKAZUJE PEWNĄ GRUPĘ, KTÓRA MA TYLKO 50% SZANS NA PRZEŻYCIE. O JAKICH OSOBACH MÓWI

O tym się mówi na świecie: WŁADIMIR PUTIN MA POWAŻNE PROBLEMY ZDROWOTNE? JUŻ WSZYSTKO JASNE. NAGRANIE PREZYDENTA ROSJI ROZWIEWA WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI