Życie córki prezydenta Andrzeja Dudy, Kingi, jest bacznie obserwowane przez opinię publiczną. Świeżo upieczona prawniczka jakiś czas temu wróciła z Londynu i postanowiła osiedlić się w Polsce.

Kinga Duda na początku mieszkała w rodzinnym Krakowie, następnie jednak przeniosła się do Warszawy. Portal Super Express przypomina, że została tam doradcą społecznym własnego taty, prezydenta Polski. Teraz jednak w jej życiu nastąpiły ważne zmiany.

Kinga Duda był doradcą społecznym prezydenta RP

Okazuje się, że Kinga Duda nie jest już doradcą społecznym Andrzeja Dudy. Co zatem planuje absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego?

Młoda prawniczka z doświadczeniem w londyńskiej kancelarii piastowała do niedawna funkcję doradcy społecznego, interesowała się problemami młodzieży, a także uczestniczyła w spotkaniach organizowanych w ramach akcji „Młodzi w Pałacu”.

Kinga Duda. Źródło: YouTube
Kinga Duda. Źródło: YouTube
Kinga Duda. Źródło: YouTube

Podczas spotkań z młodzieżą próbowała wypracować rozwiązanie problemów, które przedstawiano. Wygląda na to, że teraz jej miejsce będzie musiał zająć kto inny.

Czym obecnie zajmuje się córka prezydenta?

Doradczyni prezydenta, Zofia Romaszewska, zdradziła, że Kinga Duda zrezygnowała z pełnienia funkcji społecznego doradcy Andrzeja Dudy. Dodała, że prezydentówna jest osobą kompetentną oraz sympatyczną, a także chętnie uczącą się.

Kinga chce rozpocząć kolejny etap w swoim życiu zawodowym i postanowiła, że będzie kontynuować swoją karierę prawniczą.

Kinga Duda/ YouTube @Plotek
Kinga Duda/ YouTube @Plotek

Kinga jest ambitną dziewczyną i jak coś robi to daje z siebie wszystko

- zdradził jeden z informatorów z Pałacu Prezydenckiego.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO