Jak podaje portal "Super Express", córka prezydenta Andrzeja Dudy zostanie w Polsce. Lada moment ma zacząć aplikację prawniczą. Jej staż w londyńskiej kancelarii prawniczej zakończył się i Kinga Duda postanowiła kontynuować karierę zawodową w kraju.

Zagraniczny staż

Na początku 2020 roku Kinga Duda wyjechała do Londynu, gdzie odbywała staż w jednej z tamtejszych kancelarii prawnych. Był on nagrodą za udział w konkursie prawniczym i znalezienie sie w gronie laureatów. Córka pary prezydenckiej przez wiele miesięcy nie mogła zobaczyć się z rodzicami, nie tylko w związku ze swoją pracą, ale przede wszystkim przez pandemię koronawirusa. Nie oznaczn to, że nie miała w tym czasie z nimi kontaktu.

Do Polski wróciła na kilka dni przed wyborami, starają się wesprzeć swojego ojca na ostatniej kampanijej prostej. Ja zdradził "Super Expressowi" dziadek Kingi Dudy, Jan Duda, dziewczyna planuje powrót do kraju.

YouTube

"Kinga zaczyna aplikację w Polsce. Zakończyła już prawie staż zagraniczny i już nie jedzie za granicę. Coś tam ma jeszcze do zrobienia, ale to już końcówka i wykona ją zdalnie. Cieszę się, że Kinga będzie na miejscu. Bardzo jej kibicuję i trzymam za nią kciuki" - powiedział wyraźnie poruszony Jan Duda.

Z jej powrotu do kraju z całą pewnością ucieszyli się także jej rodzice. Niedawno w rozmowie z dziennikiem "Super Express", Adrzej Duda powiedział: "Chciałbym, aby wróciła do Polski i tu znalazła sobie pracę. Łatwiej jest wtedy się chociażby spotkać".

YouTube

Spodziewaliście się, że Kinga Duda zdecyduje sie wrócić do Polski i tutaj robić karierę?

To też może cię zainteresować: Stacja TVN ma nowego pracownika na miejsce Justyny Pochanke. To znana postać, dziennikarz pracował przez lata dla telewizji publicznej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jak głosowały największe polskie miasta? Jest pełna lista, gdzie największa frekwencja. Najnowsze dane PKW

O tym się mówi: Przez pół wieku próbowano odczytać niezrozumiałą wiadomość. Tabliczka sprzed 2500 lat z Ziemi Świętej ujawniła niesamowitą informację