Krzysztof Jackowski o 2021 roku

W studio "Dzień Dobry TVN" pojawili się sami "eksperci" od przepowiadania przyszłości. Wśród wróżki/tarocistki i astrologa, który zajmuje się numerologią zasiadł sam Krzysztof Jackowski. Słynny jasnowidz z Człuchowa przywitał teleiwdzów jak zwykle swoją grobową miną. Nietrudno się domyślić, że nie miał dobrych wieści, bowiem gdyby je miał, to straciłby swoją profesję. Jackowski powiedział o swoich wizjach na kolejny rok.

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Te same słowa Krzysztof powtarzał już wielokrotnie i jego ogólne przewidywania można podpiąć pod niemal każdą sytuację. Tym razem stwierdził, że według niego 2019 rok był ostatnim normalnym rokiem.

To nie będzie dobry rok. Przeraża mnie to, co mi się kojarzyło od paru lat w moich wizjach. Tłumaczyłem w ubiegłym roku, że już rok 2019 będzie ostatnim w miarę normalnym rokiem na świecie. Od 2014 roku jest film, gdzie powiedziałem, że krótko przed dużą wojną na świecie ludzie w Polsce i Europie będą bali się oddychać. Mamy dziwny czas i uważam, że jest to początek czegoś, co można nazwać wojną. Jackowski

Towarzyszący mu goście rozprawiali natomiast na temat rozwodów i relacji międzyludzkich. Zgodnie stwierdzili, że koniec pandemii będzie oznaczał rozluźnienie obyczajów i liczne zdrady.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

To również może Cię zainteresować: TO NIEPRAWDOPODBNE, ILE LUDZI PRACOWAŁO NA SYLWESRTROWE KREACJE DODY. TEN STRÓJ ZROBIŁ NAJWIĘKSZE WRAŻENIE

Zobacz także: ROMAN GIERTYCH MARTWI SIĘ O TADEUSZA RYDZYKA? WPIS NA TWITTERZE MÓWI WIELE