Jak podaje portal "Wirtualna Polska", niedługo po nagraniu odcinka mama samotnie wychowująca dwie córki zmarła. Jak potoczyły się losy osieroconych dziewczynek?

Prawdziwy dramat

Stacja "Polsat" przypomniała ostatnio 148 odcinek programu "Nasz nowy dom", który nagrano w 2019 roku. Za nim odcinek ukazał się na antenie, mama dwóch córek zmarła. Pani Justyna nie miała lekkiego życia. Kiedy zachorowała, rozpadło się jej małżeństwo. Kobiecie udało się kupić mieszkanie, za pieniądze uzyskane z podziału małżeńskiego majątku. Niestety brakło funduszy na remont.

Choć kobieta robiła co mogła, musiała skorzystać z pomocy rodziców. Zamieszkała u nich wraz z córkami. W jednym pokoju z dwoma łóżkami. Pani Justyna walczyła ze złośliwym rakiem. Miała za sobą chemio- i radioterapię, a także mastektomię. Choć choroba nie odpuszczała, pani Justyna się nie poddawała. Chciała walczyć o zdrowie i o lepsze warunki dla swoich córek.

Ekipie Katarzyny Dowbor udało się dokonać niemożliwego. Wyremontowali mieszkanie, które było w fatalnym stanie. Niestety pani Justyna cieszyła się z efektów ich pracy jedynie dwa miesiące. Zmarła jeszcze przed tym, jak odcinek z jej udziałem pojawił się na antenie.

Pani Justyna/ YouTube @Polsat
Pani Justyna/ YouTube @Polsat
Pani Justyna/YouTube @Polsat

Co z córkami pani Justyny?

Portal "WP" dotarł do informacji, co stało się z córkami pani Justyny po jej śmierci. Katarzyna Dowbor potwierdziła, że dziewczynki trafiły pod opiekę rodziny, która jednak nie chce, żeby naruszano jej spokój i prywatność.

Dziewczynki znajdują się również pod opieką psychologa, który pomaga im pogodzić się z ogromną tragedią, jaka je spotkała.

Pani Justyna/ YouTube @Polsat
Pani Justyna/ YouTube @Polsat
Pani Justyna/ YouTube @Polsat

Pamiętacie odcinek z panią Justyną?

To też może cię zainteresować: Mieli dwóch synów i chcieli jeszcze jednego dziecka. Gdy po latach starań zobaczyli obraz USG szczęki im opadły. Zostali rodzicami pięcioraczków

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niebywałe zdjęcia z tatrzańskiego Morskiego Oka. Niewiarygodna głupota, czy wiara, że nie dojdzie do nieszczęścia

O tym się mówi: Tak prezentowała się Gwiazda Betlejemska nad Polską! Nagrania tego wyjątkowego zjawiska zachwycają