Jak podaje portal "Super Express", Bronisław Komorowski zmagał się w ostatnim czasie z problemami ze zdrowiem, wywołanymi zakażeniem wirusem SARS-CoV-2. Początkowo zakażenie przechodził dość łagodnie, niestety objawy się nasiliły i konieczne było przewiezienie byłego prezydenta do szpitala w Warszawie. Teraz prezydent dochodzi do siebie. Będzie mu na pewno miło przeczytać słowa, jakie pod jego adresem napisał Tomasz Lis.

Choroba Bronisława Komorowskiego

Zakażenie koronawirusem potwierdzono u Bronisława Komorowskiego 11 listopada 2020 roku. Początkowo były prezydent przechodził Covid-19 dość łagodnie, jednak szybko doszło u niego do masywnego zapalenia płuc i konieczna była hospitalizacja. Na szczęście organizm Bronisława Komorowskiego zareagował na leczenie i mógł wrócić do domu, gdzie dochodzi teraz do siebie.

Po przejściu Covid-19, były prezydent postanowił zabrać głos w sprawie szczepień na koronawirusa. Zapewnił, że jeśli "będzie się mieścił w kategorii osób przewidzianych do szczepienia" z pewnością skorzysta z takiej możliwości. Przyznał, że wystarczającym argumentem za tym, żeby się szczepić jest możliwość powstrzymania epidemii.

Bronisław Komorowski/ YouTube @Super Express
Bronisław Komorowski/ YouTube @Super Express
Bronisław Komorowski/ YouTube @Super Express

Tomasz Lis o Bronisławie Komorowskim

Czas rekonwalescencji z pewnością umilił Bronisławowi Komorowskiemu umiliły słowa Tomasza Lisa. Dziennikarz przyznał, że choć Komorowski jest bardzo różnie oceniany, zresztą jak każdy polityk, to bez wątpienia jest człowiekiem "mądrym" i "przyzwoitym".

Przy okazji oberwało się Polakom, którzy zdaniem Lisa potrafi zachować się "ekscentrycznie", bo za takie uznał niewybranie Komorowskiego na drugą kadencję.

Zgadzacie się z opinią Tomasza Lisa?

To też może cię zainteresować: Nowe zasady przyznawania 500 plus dla pewnej grupy społeczeństwa. Zmieni się próg dochodowy. Ile będzie wynosić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jeden z banków wydał pilne ostrzeżenie. Klienci powinni zachować szczególną ostrożność. Mogą stracić wszystkie pieniądze. O co chodzi

O tym się mówi: Czy będzie lockdown na święta? Narodowa kwarantanna wciąż jest brana pod uwagę. Padły ważne słowa rzecznika rządu