Premier uczestniczył w jednym z cotygodniowych spotkań firm rodzinnych w Polsce, Family Business Network (FBN), na którym poruszane były tematy dotyczące obecnej sytuacji gospodarczej w Polsce. Szef rządu wyciągnął wnioski, którymi podzielił się z Polakami za pomocą Facebooka.

Premier Mateusz Morawiecki zwrócił się do obywateli

Premier Mateusz Morawiecki zaznaczył w swoim poście, że firmy rodzinne pełnią niezwykle ważną rolę w polskiej gospodarce. Dzięki nim Polska błyskawicznie się rozwija. Ponadto szef polskiego rządu wierzy, że to właśnie dzięki tym firmom Polska wróci na drogę wzrostu.

Mateusz Morawiecki. Źródło: rdc.pl
Mateusz Morawiecki. Źródło: rdc.pl
Mateusz Morawiecki. Źródło: rdc.pl

Premier przyznał również, że rok 2020 był strasznym czasem dla wielu polskich firm. Wierzy jednak, że kolejny rok przyniesie przedsiębiorcom stabilizację i zysk. Zdaniem szefa rządu rok 2021 jest nadzieją dla nas wszystkich.

Premier zdradził, ile może jeszcze potrwać obecna rzeczywistość

Mateusz Morawiecki dodał, że z danych wynika jedno – Polska wygrywa z epidemią. Wprowadzone w życie obostrzenia są zdaniem premiera skuteczne i dzięki temu liczba zakażeń spada.

Premier zdradził, że obecna rzeczywistość może potrwać do momentu otrzymania szczepionki. Wtedy rząd będzie mógł sukcesywnie znosić obostrzenia.

Szczepionka na koronawirusa/screen Pexels
Szczepionka na koronawirusa/screen Pexels

Kochani - wytrzymajmy! Cierpliwość, dyscyplina i solidarność opłacą się nam wszystkim. Razem zwyciężymy wirusa

– napisał na Facebooku premier Morawiecki.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO