"Pikio" powtarza po "Wirtualnej Polsce", że na dzisiejszej konferencji prasowej, którą zwołał Mateusz Morawiecki, dowiemy się, co rząd zaplanował nam na kolejne miesiące procedur koronawirusowych. Czy zostaną otwarte między innymi siłownie i centra handlowe?

Rozłam ideologiczny w rządzie

Według doniesień płynących z mediów, pierwsze zmiany związane z "walką z pandemią", czekają nas już 30 listopada. Trwające od marca bieżącego roku, Polacy zmagają się z procedurami wprowadzanymi przez rząd z powodu realizacji planu pandemicznego. W porównaniu z niektórymi krajami, polski rząd narzucane przez WHO obostrzenia wprowadza stosunkowo łagodnie, choć mimo wszystko słyszymy coraz częściej o cichych ofiarach ogłoszenia pandemii, które zmarły lub straciły zdrowie nie z powodu koronawirusa, a procedur przez niego wprowadzonych.

To, że służba zdrowia kulała w Polsce od dawna wiemy wszyscy, jednak jej obecny stan pozwala spekulować, czy nasza służba zdrowia w ogóle jeszcze istnieje? Światowy plan pandemiczny przewiduje także upadek gospodarek krajowych, co w przypadku Polski powoli się dzieje. Czy zatem rząd zgodzi się na otwarcie punktów usługowych i galerii handlowych zamkniętych od 7 listopada?

"Wirtualna Polska" donosi,że rząd ma w planach kolejne otwarcie galerii handlowych, między innymi sklepów meblowych i sklepów RTV i AGD. W galeriach handlowych możemy się spodziewać limitu: jedna osoba na 15 metrów kwadratowych. Jeśli zechcemy zrobić zakupy, będziemy zmuszeni - niezmiennie - do zasłaniania twarzy, stosowania dystansu społecznego, oraz dezynfekcji dłoni. Minister rozwoju Jarosław Gowin nie popiera dalszych obostrzeń związanych z zamykaniem ludziom źródła dochodu.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Jeśli po zapłacie gotówką otrzymasz resztę w 19-złotowym banknocie, będziesz szczęściarzem. Nominał jest wiele wart

Zerknij: Była bardzo znana z roli w serialu "07 zgłoś się". Nagle zniknęła widzom z oczu. Co się stało