Sklepy Biedronka cieszą się w Polsce dużą popularnością. Klientów zachwycają ceny i jakość produktów. Nic więc dziwnego, że czasami kolejki w tych sklepach są naprawdę długie.

W pewnej Biedronce doszło do zaskakującego incydentu

W Biedronce zlokalizowanej w miejscowości Kędzierzyn-Koźle w województwie opolskim doszło do zaskakujących scen. Klienci dyskontu zauważyli, że w sklepie zakupy robi również mężczyzna, który dość dziwnie wyglądał.

Jego ręka była zabandażowana i miał także umieszczony wenflon. Po wyjściu ze szpitala pielęgniarki wyciągają raczej kaniule dożylną, chyba że pacjent musi kontynuować dożylne podawanie leków w domu, pod okiem specjalistów.

Biedronka. Źródło: Youtube
Biedronka. Źródło: Youtube
Biedronka. Źródło: Youtube

Zaniepokojeni klienci zadzwonili po policję i wytłumaczyli całą sytuację. Nie spodziewali się aż tak szybkiej reakcji.

Klienci nie mogli uwierzyć własnym oczom

Mundurowi przybyli na miejsce błyskawicznie. Mało tego, nie byli sami. Towarzyszyli im, ubrani w specjalne skafandry ochronne, ratownicy medyczni.

Okazało się, że tajemniczy klient był zarażony koronawirusem i uciekł z miejscowego szpitala zakaźnego. Chciał po prostu zrobić sobie zakupy.

Szpital. Źródło: tvp.pl
Szpital. Źródło: tvp.pl
Szpital. Źródło: tvp.pl

Trzeba przyznać, że mogą one 43-latka sporo kosztować, ponieważ za sianie zagrożenia epidemiologicznego w czasach pandemii grozi od 6 miesięcy na 8 lat pozbawienia wolności.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO