Z informacji przekazanych przez protal "Pikio" wyniaka, że Jacek Graczyk wyszedł z domu 28 października 2020 roku i od tego czasu rodzinie nie udało się z nim nawiązać kontaktu. Mężczyzna nie wrócił do domu i nie dał żadnego znaku życia. Mężczyzna jest poważnie chory.

Okoliczności zaginięcia Jacka Graczyka

49-letni Jace Graczyk zaginął 28 października 2020 roku około godziny 10 rano. Wyszedł ze swojego domu przy osiedlu Bukowym w Szczecinie. Mężczyzna nie wziął ze sobą ani dokumentów, ani telefonu komórkowego. Zostawił również leki, które musi przyjmować każdego dnia. Grupa "Zaginieni Cała Polska" informuje, że jeszcze w dniu zaginięcia rodzina przeszukała wszystkie okoliczne szpitale.

Zaginiony Jacek Graczyk ma 175 cm wzrostu, niebiekie oczy oraz siwe włosy ostrzyżone na krótko. Poszukiwany lekko utyka, co wynika z choroby biodra. W dniu, kiedy 49-latek widziany był po raz ostatni, miał na sobie ortalionową kurtkę w kolorze czarnym, materiałowe spodnie w odcieniu ciemnego granatu, beżową czapkę z daszkiem oraz buty typu trampki w tym samym kolorze.

Funkcjonariusze policji prowadzą poszukiwania 49-letniego Jacka Graczyka, przeglądając między innymi miejski monitoring. Zrozpaczeni bliscy proszą o kontakt wszystkich, którzy posiadają jakiekolwiek informacje mogące pomóc w poszukiwaniach.

Informacje można zgłaszać do Komisariatu Policji Szczecin Dąbie przy ul. Pomorskiej 15 w Szczecinie dzwoniąc pod numer 47 7819 105 lub na numer alarmowy 112. Można również podzielić się informacjami drogą mailową zaginelazaginal@wp.pl lub w prywatnej wiadomości wysłanej do grupy "Zaginieni Cała Polska".

YouTube

Macie jaiekolwiek informacje na temat zaginionego?

To też może cię zainteresować: Spektakularny przejazd “Kolumny Niepodległości”. W ten sposób celebrowano narodowe święto na lotnisku Chopina w Warszawie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To bardzo trudny czas dla jednej ze znanych dziennikarek stacji TVN. Katarzyna Olubińska – Godlewska poinformowała o stracie

O tym się mówi: Kancelaria Premiera wystosowała bardzo ważny apel! Liczy się każda pomoc, warto się zaangażować