Sportowiec może cieszyć się z niesamowitej sytuacji! Maciej Kot dołączył do swoich kolegów i już niedługo będzie trzymał w ramionach pierwsze dziecko!

Maciej Kot zostanie ojcem! Właśnie taką radosną informację przekazał skoczek narciarski wraz ze swoją żoną w mediach społecznościowych. Para zamieściła także wyjątkową fotografię dokumentującą tę wyjątkową dla nich i dla fanów skoczka chwilę!

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz pobrali się rok temu. Para postanowiła przysięgać sobie i wypowiedziała sakramentalne „tak” na ołtarzu Bazyliki świętego Michała Archanioła i świętego Stanisława Biskupa w Krakowie. Zakochani byli w długim związku, a trenerka wielokrotnie była widywana na skoczni, gdzie kibicowała ukochanemu podczas konkursów w skokach narciarskich.

Teraz dowiedzieliśmy się, że rodzina Kotów powiększy się o nowego członka. Maciej Kot i jego żona zamieścili wspólnie zdjęcie w mediach społecznościowych, które pokazuje, że w ich życiu już wkrótce zajdzie niemała rewolucja!

Maciej Kot wraz z żoną przekazał niezwykle radosne wieści. Uwielbiany skoczek narciarski ma powody do dumy. Napisał w sieci, że „Kocur Junior nadchodzi”

Przyszli rodzice są przeszczęśliwi i postanowili dłużej nie ukrywać swojej radości z ciąży Agnieszki. Para postanowiła zapozować do fotografii ze zdjęciem USG w dłoniach. To dowód na to, że Maciej Kot wkrótce zostanie tatą po raz pierwszy.

„Kocur Junior nadchodzi 😺 #happy #kocury #family #Tata #Mama #junior #goodvibes #pozytywnie #rodzina #love” – napisał Maciej Kot pod zdjęciem, cytowany przez magazyn Vica!

Pod postem od razu zaroiło się od pozytywnych komentarzy, licznych gratulacji i życzeń zdrowia dla mamy i maleństwa.

My również przyłączamy się do gratulacji!

fot., Instagram @maciejkot

Jak informował portal "Życie": NA JAW WYSZŁA TAJEMNICA BYŁEJ PREMIER POLSKI. CO SKRYWAŁA PRZEZ LATA BEATA SZYDŁO I JEJ MĄŻ? WIELE OSÓB MOŻE SIĘ ZDZIWIĆ. NIKT O TYM NIE WIEDZIAŁ

Przypomnij sobie: KRZYSZTOF JACKOWSKI ZADZIWIŁ POLAKÓW. JASNOWIDZ Z CZŁUCHOWA MIAŁ NOWĄ WIZJĘ, KTÓRA PRZEDSTAWIA ZDUMIEWAJĄCĄ PRZYSZŁOŚĆ. CZY ZACZNIEMY SIĘ TELEPORTOWAĆ

Portal "Życie" pisał również: KIEROWANIE SAMOCHODEM MOŻLIWE BEZ PRAWA JAZDY? NIESAMOWITE ZMIANY Z KORZYŚCIĄ DLA KIEROWCÓW I POLICJI WEJDĄ W ŻYCIE JUŻ WKRÓTCE. JAK TO MOŻLIWE